Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig bírja így a telefonom?

Meddig bírja így a telefonom?

Figyelt kérdés

A képernyő bal alsó sarkában évek óta van egy kisebb berepedés. Tegnap, miután fertőtlenítettem a telefononomat megjelent egy fehér csík függőleges irányban, onnan indul ki, ahol a repedés van. Sajnos nincs lehetőségem most szervízbe vinni, illetve szükségem is van rá. Szét fog terjedni a képernyőn használhatatlan állapotig vagy kibír még 2-3 hetet?


Samsung Galaxy S8 készülék egyébként.



2020. jún. 24. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
50-50. Mi a francnak kellett fertotlenitened? Miert nem torolted le egy puha anyaggal?
2020. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem is feltétlenül éri meg szervizbe vinni, ahogy látom ~50-től kezdődnek kijelzőcserék és akkor sem feltétlen új kijelzőt kapsz bele.


Ennyit ér használtan egy hibátlan állapotú S8 jelenleg.

2020. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendszeresen fertőtlenítem már korábban is, nem volt eddig probléma belőle. Nem állt rajta a nedvesség, csak egy nedves anyaggal törölgettem.


Tehát előfordulhat, hogy egyszer csak elszáll az egész?

2020. jún. 24. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!