Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a google fiók még nincs...

Ez a google fiók még nincs eszközhöz párosítva. Ezek mellett a huawei app falery a messengerre atr irja, hogy meg nem elerheto, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Huawei y6p

#letöltés #Huawei #support #Huawei y6p #Huawri app galery
2020. jún. 25. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem GMS nélkül nem is tudod a Google fiókot az eszközödhöz párosítani. Gondolom semmi Google cucc nincs rajta, ezért is szenvedsz az App Galery -vel...


Alternatív áruházból kell beszerezned, ami nincs meg a Huawei saját app boltjában. Hamarosan minden Huawei júzerhez eljut a "Petal Search" is (ami már letölthető a weboldalról

[link]

) és abban elvileg lehet további appokat keresni...


Ha ott nem találod, akkor próbálj alternatív (de megbízható) áruházakban keresni. Például:

apkmirror.com

apkpure.com


Megj.: Nem vagyok Huawei tulajdonos, nem tudom a Huawei app boltot vagy a Petal Search -öt kipróbálni Huawei mobilon...

2020. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!