Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért is ennyire rosszak...

Miért is ennyire rosszak Samsung telefonok? Amikor sokan szeretik meg mindig jobb ha iPhoneet vennék meg

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert másfél év után használhatatlanok. Egy Samsung árán inkább veszek Huwaeit/Xiaomit. Ezek legalább jól bírják 3-4 évig.
2020. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Alma vs Samu? Almáék minimum 5 évig is adnak új OS-t
2020. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem tudtam értelmezni a kérdést...
2020. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Én úgy vettem észre, hogy az inteligensebb emberek inkább az iphone-t használják.


A többiek meg a Telekomnál csomagban akciósan kapható bármilyen más androidost.


Egyébként ha lett volna már a kezedben iPhone, és belenéztél volna hogy miket tud, akkor nem kérdeznél ilyet.

2020. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

"inteligensebb"


Muhahahahaha... Mondja ezt az aki nem tudja helyesen leírni az intelligens szót :)

2020. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

Na egy andoidos 😀


Másba nem tudsz belekötni?

2020. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell, ez már magában cáfolja a híres teóriád.
2020. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

Ez az, pontosan ez a baj az androidosokkal. Most marha okosnak érzed magad, mert véletlenül elütöttem egy szót.

Egészségedre.

Ennyi örömöd legyen az életben.

2020. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Az andoridnak is és az iosnak is megvan a maga előnye és hátránya, a kettő kombinálva lenne nagyon ütős. Itt már csak az a kérdés, hogy kinek mire van szüksége és mennyire kerete van rá. Ezért felesleges fikázni a másikat.
2020. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, koreai - amerikai. Koreai - amerikai. Ízlelgesd ezt a két szót. Én inkább veszem meg egy olyan iparnak a termékét, akik nukleáris meghajtású tengeralattjárót, űrsiklót, lopakodó bombázót, interkontinentális rakétát, stb. tudnak építeni.


Most majd jön pár Samsungos okostojás, aki azt fogja írni, hogy "- De az eppült is kíííínába' rakják össze, hőőőőő!!!". Ott rakják össze, igen. De a minőségbiztosítás amerikai, és ha a kínai üzem azt nem tartja be, akkor rábaszik.

2020. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!