Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Soknak számít szerintetek egy...

Soknak számít szerintetek egy 1,5-ös SAR érték?

Figyelt kérdés
Xiaomi Mi 9t. Fejet 1,3 W/Kg, testet 1,5 W/kg sugárzás éri, de a másik, amit kinéztem, az a Samsung Galaxy S20. (Tudom nem egy kategória) ott is fejet 0,27, testet 1,5 W/Kg éri. Ez soknak számít? Tudom, hogy 2 W/Kg a megengedett az EU-ban de ez egy Wi Fi routerhez, vagy bármi más sugárzó eszközhöz viszonyítva mégis mennyire vészes? Egyáltalán miért van az, hogy pl. Samsung fejre szinte semmit nem sugároz, mèg ki is szokták emelni, hogy a legkisebb sugárzású telefonok, testre meg majdnem az egyik legnagyobb sugárzásúak. Egyáltalán számít az, hogy testre mennyit sugároz egy telefon, vagy csak a fejet érő SAR érték a lényeg?

2020. jún. 26. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
számítógép, monitor, mikrosütő, stb. és a többi telefon ami a házban van összesen az mennyi szerinted? egy 10 emelet társasházban csoda hogy nem pattog ki a zsebedben a kukorica, te meg egy telefon miatt aggódsz....
2020. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ilyenekkel foglalkozni, nem ettől fogsz meghalni.
2020. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!