Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elképzelhető, hogy lehallgatnak?

Elképzelhető, hogy lehallgatnak?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon szürreális élményem. Külföldön élek, egy-két hetente szoktam beszélni a családdal. Most is felhívtam őket, dumáltam anyámmal 5 percet, aztán furcsán elkezdett recsegni a teló, és utána másodszor is meghallgathattam amit anyám mondott a beszélgetésünk elejétől fogva. Az ő oldalán eközben szimplán megszakadt a hívás. Ez nekem azt jelenti, hogy amit beszéltünk, az valahol le lett tárolva. De mégis miért és hogyan?

2020. jún. 26. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

😀😂 Mindennapi eset Ami veled történt, sôt Minden órában van ilyen.


Lehet az egyik applikációd csinálja Mert ott engedélyezni kell a hangrögzítôt, és a beszélgetés után kapsz olyan reklámot. 😂😀

2020. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Nem fogod észrevenni ha lehallgatnak telefonon keresztül

Sőt ha csak az asztalra le van téve a telefonod de be van vagy akár ki van kapcsolva, úgyis le tudnak hallgatni mivel mikrofon van benne meg akkumlátor és antenna a telefonban

Ez bőven elég arra, hogy lehallgassank

De ma már nemcsak a telefonos lehallgatás a divat hanem inkább gombostűfejnyi kémkamerákat helyeznek el a lakásodban minden helyiségben amíg nem vagy otthon tolvaj kulccsal bemennek azt kijönnek és utána 24/7 figyelik az életed on line, hogy mit csinálsz

2020. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hihetetlen, de néhány évvel ezelőtt, amikor külföldön tartózkodtam, és egy ottani telefonszámról telefonáltam Magyarországra, szintén ugyan ez történt velem is.

Én visszahallhattam az egész beszélgetés elejét (minden kutyaugatással, és egyéb háttérzajjal együtt), hát mondanom sem kell, eléggé beparáztam, és inkább visszahívtam.

Hogy miért történt ez meg, arról nem találtam információkat sehol, ha valaki tud, akkor megköszönném, ha küldene!

Nem baj, ha nem magyar.

2020. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szokj hozzá...

én múltkor telefonon (nem messenger vagy viber vagy más, hanem rendes telefonhívás) beszélgettem haverommal valakiről. Aki nekem nem ismerősöm a facebookon és még csak közös ismerősünk sincs.

csak beszélgetés volt, leírni sehova nem írtuk le a nevét!

1 óra múlva befordult a facebook értesítés ismerősnek ajánlásról arról az emberről akiről beszéltünk......

hát így megy ez nálunk a megyében.

2020. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én viszonylag sokat szoktam külföldre telefonálni, és rengetegszer szokta ezt csinálni, de sosem foglalkoztam különösképpen vele. Úgy voltam vele, hogy szimplán az egyik telefon vacak, vagy ilyesmi. De most, hogy látom, hogy ez egy gyakori probléma. :O Amúgy kétlem, hogy lehallgatnának, de most engem is elkezdett érdekelni az, hogy ez vajon miért van. :D
2020. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehallgatás az megy ezerrel, évekkel ezelőtt is ment. Hogy mennyire érdemes foglalkozni vele? Nem tudom.
2020. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!