Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy iphone 11 pro...

Ha veszek egy iphone 11 pro mobilt 512Gb memóriával, mennyire megbízható ezért a horror pénzért? Ha nem ejtem le, vigyázok rá, elképzelhető hogy az adataimat évekig megőrzi és ezzel kibújhatok az apple tárhelyvásárlás alól?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

én a 8, aztán a 16 és a 32 gigás telefonnal is elvoltam az 5 gigás tárhelyen... szal bőven.

most 256-os 11 prom van és még mindig van rajta 100 giga szabad hely úgy, hogy a fotók 75, a dji fly app meg 60 gigát foglal... meg van rajta 20 giga zene.

szal ekkora telefonnal bőven el lehet lenni...


az iCloudot meg okosan használva bőven elég az 5 giga!!

nekem 2 iPhone, 2 iPad és a Mac fontos adatai vannak fent és még mindig van 1 giga szabad hely az 5-ből!

persze a képek nincsenek felszinkronizálva. de azt ki kell válogatni a beállításokban, hogy mi az amit mindenképpen el akarsz menteni.

ha új telefonod lesz akkor automatikusan át lehet töltetni mindent - iCloud nélkül az újra, ahhoz sem kell plusz tárhely.

Illetve illik lementeni a gépedre a képeket és egyéb fontos adatokat, mert ha nem is töröd össze a telefont attól még elveszítheted, ellophatják, stb. Vagy csak simán megbolondul - egy iPhoneonnal is elfordulhat


Fontos, pótolhatatlan adatokat nem egy telefonon kell tárolni!

2020. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"kibújhatok az apple tárhelyvásárlás alól?"

A pc-re másolás már nem trendi.

2020. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Vegyél hozzá egy erős tokot, és rakass rá üvegfóliát.


Enélkül neki se állj nyomkodni azt a méregdrága telefont.


Bár mai napig nem értem miért vesz mindenki fél milliókért, vagy drágábban telefont.


Ennyiért már egy jó autót is lehet venni.. :D

2020. jún. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nem a memória 512Gb hanem a tárhely.
2020. jún. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó. De akkor minek gyártják ezzel a hatalmas tárhellyel? Nekem átlag 3-4 évet kibírt egy iphone, pluszban az adataimat pendrivokra mentettem, de most már 180gb tárhelyem foglalt, ( 9000 fotó, 230 kisebb videó 65 országból, 7 év alatt plusz a kedvenc filmjeim ( kb 150 film). Nincs pc-m és nem is akarok a vírusok miatt, meg azt cipelni kell. Ezért gondoltam hogy ennyi pénzért egy iphone 11 pro erős védőtokkal, jó minőségű üvegfóliával kitart, csak nem tudom hogy egy szoftverhiba esetén az adatok a mobil belső tárhelyéről megmenthetőek-e....? Gondolom azért drága mert jó minőség, nem vagyok elfogult, de van pluszba androidos mobilom is azon 256gb tárhely van ugyaazokkal az adatokkal, de a google fotókat sem szeretem használni, mert lassan tölti fel!
2020. jún. 27. 06:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Na állj.

A telefon nem háttértárolónak van kitalálva, azt remélem tudod.

Értsd: ha ráraksz egy filmet, majd rádugod a tévére, akkor nem biztos, hogy meg fogod tudni nézni.

2020. jún. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"mai napig nem értem miért vesz mindenki"

nem is kell értened. és főleg senkit nem érdekel hogy te mit nem értesz.


"minek gyártják ezzel a hatalmas tárhellyel"

mert igény van rá!

és a mai világban ez már nem hatalmas tárhely. a macbook prokat 8 terás SSC-vel is lehet kapni.

ha munkára használod nem túl sok a fél tera. a 5k videó meg tudja enni hamar.


"egy szoftverhiba esetén az adatok a mobil belső tárhelyéről megmenthetőek-e."

jellemzően nem. vagy nagy anyagi ráfordítással talán.

de írtam fentebb is már, hogy nem egy telefonban kell tartani az életedet!

a google drive 100 giga 1 évre 6900 forint. az is sok? Az applenél 50GB 3600/év, 200GH 10000/év ez is sok? kifizethetetlen??

2020. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, csak 100x jobb, ha ott van a telefonodon minden cucc, nem pedig neten keresztül tudsz hozzáférni a cuccokhoz.
2020. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nem azt mondtam, hogy csak a neten keresztül használja a dolgait.

hanem azt, hogy orbitális nagy felelőtlenség egy telefonra rárakni gyakorlatilat az egész életét és sehol máshol nem tárolni a fontosabb adatokat!

2020. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8 vagyok

Persze, ezzel maximálisan egyetértek. Én havonta másolok minden képet és videót az otthoni PC-re illetve a laptopra is, de rendkivül hasznos, hogy a telefonon is megvannak a képek. Minden képem megvan 20 évre visszamenőleg.

2020. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!