Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt az iPhone-t igy megvegyem?...

Ezt az iPhone-t igy megvegyem? Mennyit adjak érte maximum? Lehet ezt a hibát szervizelni, mennyiért? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Kiegészítésnek még annyit, hogy a fehér terület alatt is érzékel, csak nem látszik.


2010. aug. 1. 20:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
A kijelzőcsere nagyjából annyi, mint a telefon újonnan, szóval meg ne vedd! Annak éri megvenni, akinek van egy szintén rossz, de jó kijelzős készüléke.
2010. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
meg különben is ki a f@sznak kell ájfón, a kijelző érzékenységén kívül semmi pozitív nincs benne
2010. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:53


hát neked azé nincs mer balf*sz vagy :)

2010. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bp1985 ***** válasza:
Előzőnek. Valószínüleg volt neki, és vett olcsóbban egy jobbat, mitn én. Én pl 3gs-t cseréltem le htc-re, és emondom, hogy az iphone 4 sem veri meg a hd-őt. 4-5 éves dolgokra mondják appleék, hogy újdonság. Videótelefonálás. (sony ericsson k800 2006), Multicast( mda vario 2 2004) Hú de nagy szám ezeket belerakni...
2010. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha az ilyen fas.zság számit neked akkor nagy sz*r vagy ... egyik telefon se nyujt olyan játékélményt a HTC-kre 1 jo játékot se tudsz mondani ami elért 1 iPhone szintet ... és rengeteg jo szorkozatto programm van rá ...
2010. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bp1985 ***** válasza:
Hát én elsősorban nem játék miatt választok telefont. De látom, neked a játék az első egy telefonnál. Vegyél egy psp-t, vagy valami más konzolt. Tudását tekintve a hd2 sokkal okosabb, mint egy 3gs.
2010. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne hogy már 1 selejt telót vegyél vedd meg újonnan vagy használtan de ne ilyen kukából szedetett és nem toom ez milyen de 3gs-t vegyél 3g nagy kalap szar
2010. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi neked a tudás a telefonba a sok mp-s kamera meg minden ujszuper hardver? Ha mar okos telefon akkor ne csak fenykepznu tudjon meg jó kijelzoke legyen meg hardveresen legyen jó hanem legyen rá jó játék jó böngésző több ezer szórakoztató programm hogy ne csak telefonalni vegye elő a ember. Láttam mar kipróbáltam mar pl n97 -et de nem tudom mi lenne benne jó ... Mondjuk szerintem az iPhone egy külön élményt nyújt ... Amit más telo nem
2010. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bp1985 ***** válasza:
Hát nekem egy htc hd2 többet ér, mint egy iphone. Mi az, hogy a bluetooth nem megy sw törés nélkül? Amióta létezik a bluetooth, azóta az összes gyártónak megy gond nélkül. Persze kivétel apple. Flash-t nem tudja. Elég gáz, alap dolog. Kamera mellé egy vakut nem bírtak belerakni? Hát nemtom. Innentől kezdve egy hulladék, akármilyen sw van rajta. Kösz, nekem elég volt az apple családból. Maradok htc-nél, mérföldkövekkel apple előtt halad. Leírtam, hogy pl miben tud többet, mit az apple, mégegyszer nem írom le. Apple-t soha többet. Drága, és sz@r. Fele annyiért vetem sokkal, de sokkal jobb telefont. A hardvert meg b@szhatod, ha a cpu 400 mhz-vel gyengébb.
2010. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
iPhone 4 rol hallotal mar ? 960x640 és kijelzővel es van LED vaku ... Ha a flash neked élet halál ákk sajnallak . Egyébként hol van a HTC mondjuk az apple-hoz képest eladasba én pl egy szolgáltatónál se láttam meg HTC-t de HTC hez se olyan programmokay mint iPhone-rá ... Viszont nem mondom hogy a HTC rossz telo sőt annyi pénzért akinek nem kellenek olyan játékok programmok mint amik 200 000 és szamba jelen vannak az iphonehoz annak nagyon jó meg aki max netezesre SMS re fozotni filmet nézni esetleg irodai munkához fotózni annak tokeletes a HTC ... Engem eddig csak az iPhone fogott meg megvan minden benne ami nekem kell és nem véletlen szerintem ...
2010. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!