Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 nagy előrelépés...

Iphone 11 nagy előrelépés lenne Huawei p20 lite után? Vagy mást választjak?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a jelenlegi telefonomat, mivel már eléggé elhasználódott, és nem vagyok vele megelégedve, fő ok leginkább a kamera, a hangszóró, és a képernyő minősége, a színek, illetve hogy már sokkal gyorsabban merül, és egyre gyakrabban kifagynak az alkalmazások. Egy ideje már szemezgettem az Iphone-nal, minden barátom csak dicséri, és gondoltam, hogy szeretném én is kipróbálni. Viszont így is sok pici funkció van, ami megtetszett a P20 lite-nál, pl, hogy könnyedén indítható el a screenrecord, mint az Iphone-oknál, vagy hogy alvó állapotban könnyedén ki tudom kapcsolni a ledet hangerőgombbal, az ujjlenyomat olvasó is egész jó(de szerintem a legtöbb telefonnál is vannak ilyen apró funkciók). Illetve a képernyőátló mintha nagyobb lenne az Iphone-nál, de a leírás alapján pedig kevesebb pixelszámmal rendelkezik, és a Huawei-nek pedig már megszoktam a felbontását (konkrétan arra gondolok, hogy egy screenshotra nagyon sok dolog, írás ráfér). Nagyon bizonytalan vagyok még, mindenképpen lecserélném, de nem szeretnék a tulajdonságokkal lejjebb menni. Ezek után szerethetővé válna az Iphone is?
2020. jún. 29. 15:09
 1/3 anonim válasza:
86%

Előre nem lehet tudni, hogy tetszeni fog-e maga az iOS rendszer, ez csak akkor derül ki, ha használod. A képernyőfelvételt nagyon egyszerűen lehet iPhone-on is elindítani, illetve leállítani. Rengeteg apróság van az iOS-ben is, ami miatt lehet szeretni. Már netről is le lehet szinte bármit tölteni, ami pár éve még nem volt lehetséges, és sokan megszólták ezért az iPhone-okat.

Ha nem vagy megelégedve a jelenlegi készülékeddel, és ki szeretnél valami újat próbálni, én bátran ajánlom. Ha kicsit spórolni szeretnél, ajánlom, hogy várd az iPhone következő szériájának a kiadását (előre láthatóan Szeptember/Október), mivel így pár tízezerrel lejjebb megy az ára a korábbi modelleknek.

2020. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Morzsi007 ***** válasza:
74%
Ha nem vagy biztos benne, én a helyedben rendelnék pl telekom webshopon ( majdnem mindegy honnan, csak online rendeld) keresztül és az átvételtől számítva 14 napod van, ha esetleg mégsem tetszene a készülék. Anno én a 6 plus-szal voltam így, megrendeltem és mikor megjött alig tudtam megfogni akkora volt, erre még rátett egy lapáttal, hogy az egyik ismerősöm meg sima 6-ost rendelt és mikor kezembe vettem sokkal kényelmesebb volt, kezelhető, nem is kellett a nagy batár Plus. A 14. napon vittem vissza egy T-pontba. Aztán rendeltem sima iphone 6-ot.
2020. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az emberek nem mernek válaszolni, mert félnek, hogy lepontozzák őket, ha kinyilvánítják a véleményüket:(


Nekem iPhone 11 telefonom van, Samsung Galaxy A5 2017-ről váltottam, és nagyon meg vagyok vele elégedve, imádom, a Samsung után igazi megváltás (pedig eddig nagy samsungos voltam). Szerintem nyugodtan vedd meg de előtte menj be Telekom, Vodafone ilyen helyekre nyomogasd próbáld ki az appokat és döntsd el, hogy tetszik-e! Nekem volt olyan időszakom amikor heti 3x bementem és egy jó fél órákat nyomkodtam és már akkor tetszett.

Ha nem tetszik a véleményem írd le de ha lehet ne pontozd le köszi puszi:))

2020. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!