Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play nem akar telepíteni?

Google Play nem akar telepíteni?

Figyelt kérdés
Szóval néha van olyan problémám a Google Play-el, hogy néha nem akar telepíteni. Rámegyek valamire, hogy telepítse, a kép körül forog a zöld kör, kiírja, hogy "Várakozás a letöltésre" és így marad 10-15 percig is akár, aztán megunom és megszakítom. Internethez van csatlakoztatva a telefon. Mit lehet tenni ebben az esetben, hogy letöltse amit szeretnék?

2020. júl. 1. 13:13
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom biztosan, de kehet, hogy a tárhelyel van a baj, vagyis, hogy nincs tárhelyed. Ha nem sikerül, akkor a Google-ba írd be, hogy APK download, töltsd le, és ott is lebirsz alkalmazásokat tölteni. Van amikor nekem se akarja a Google Play letölteni az appot. Akkor belemegyek az APK-ba és ott letölti.
2020. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, idővel meglett. Párszor megszakítottam a letöltést amikor már megsokalltam, és sokadjára végül sikerült letöltenie.
2020. júl. 1. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazások kezelése-google play-gyorsítótár törlése.talán segít.
2020. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetenként ilyenkor a szolgáltatásban van a hiba, amin csak a várakozás (a javításra) segít.

De nem ritka a "Play Áruház" alkalmazás hibája sem, amin annak gyorsítótárazott adatainak törlése is segíthet, vagy az alkalmazás frissítésének törlése, majd egy készülék újraindítás, aztán az áruház megnyitása, vissza a kezdőképernyőre, kb 1 perc várakozás (ez alatt frissülhet a play áruház), utána már használható is. Kivéve persze, ha a szolgáltatással van a gond, ami a héten itt a gyk -n már a második ezzel kapcsolatos kérdés lenne...

2020. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!