Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok a telefonomra...

Nem tudok a telefonomra alkalmazást telepíteni 491 es hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok most rootoltam a telefonom és titanium backup al szerettem volna helyet felszabadítani,nem töröltem semmi fontos programot. Gyáriztam és minden régi verzión jött be,google play minden. És amikor alkalmazást telepítenék kiírja hogy nem lehet telepíteni 491 es hiba miatt. Kérem segítsetek a telóm használhststlan

2019. szept. 2. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem működött
2019. szept. 2. 23:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, egyik telefonomnál én örülnék is, ha a Play Áruház örökre lerohadna és nem tudna frissíteni sem, kérés nélkül semmit.

Ugyanis, amit akarok, .apk fájlból is fel tudom tenni, ez a szar viszont kéretlenül zabáltatja a helyet olyan alkalmazásokra, amit nem is használok.

Ami felháborító, hogy le is tiltottam a frissítést, de azért is csinálja.

Persze, lehet van megoldás, de ezt a telefont még én is csak gyakorlom.

Amire ki akartam lyukadni: .apk telepítés megy?

2019. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kéretlen frissítésekbe én is bele futottam, pedig a play áruházban tiltva volt. Az én megoldásom, hogy letiltottam az áruházat, így nem tud frissíteni, amit pedig akarok, felrakok apk fájlból.



Kedves kérdező:


Ha mindenáron helyre akarod hozni az áruházat, frissítsd innen:

[link]


Szükség esetén (vagyis ha így sem működik) frissítsd a google play szolgáltatások -at is:

[link]

2019. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már rájöttem hogy még a fájlkezelőt sem nyitja meg se letölteni sem enged semmit netről így még az apk sem megy
2019. szept. 3. 19:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Akár hányszor gyáriztam semmit,force reset sem jött be
2019. szept. 3. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!