Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Idén jöhet még jobb telefon a...

Idén jöhet még jobb telefon a Xiaomi Redmi Note 9s árkategóriájában? Várjak még a vásárlással?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A xiaomi pár havonta dob ki új típust, ami ár/érték arányban mindig jobb az előzőnél. Ez a marketing tette sikeressé a márkát.
2020. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Xiaomi telót bármikor vehetsz, néhány hét vagy hónap múlva megint jönni fog egy nagyobb, szebb, komolyabb, erősebb modell. Egyszer kell eldönteni mikor veszel, utána érdemes várni egy sokkal erősebb típusra,mielőtt azt is lecserélnéd. Én annyi ideig nézegettem Xiaomi telókat, mígnem rászántam magam a mostani Redmi Note 8 Pro telómra. Minimum 2-3 évet ki szeretnék húzni vele, tekintve, hogy elvagyok vele, és 2 garanciával vettem. Május elején ez meg lett, majd meglepődve szembesültem vele, hogy valamivel később már kint volt a Note 9 Pro, azt követően meg a Pocophone 2. Redmi 10-es széria is van nem régóta, de már jönnek a Redmi 9A és 9C modellek. Xiaomi ilyen. Ahány fajta teló, annyi árkategóriában jönnek. Korábban Redmi Note 4X-em volt. Anno azt is a kedvező ára miatt vettem, többek között. Szerettem azt is, de elöregedett, úgyhogy jött a váltás.


Ha van kérdésed, szívesen válaszolok!

2020. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!