Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L nel van jobb...

Sony Xperia L nel van jobb telefon (akar sony akar mas, csak ne ilyen huawei vagy zte vagy lg legyen) az arkategoriajaban a piacon? (minoseg is fontos szempont)

Figyelt kérdés
sony telot akarok vnni , de ha van lenyegesen jobb vetel mas gyartotol akkor azt is megfontolom. kuldjetek a valaszokat leci , holnapig kell eldontenem hogy mit akarok (utoirat:- ausztriaba szeretnem megvenni#) koszi minden valaszolonak (Y)
2013. júl. 19. 13:04
 1/6 Osynho ***** válasza:
ezek a gyartok nem kinalnak minosegi keszuleket?
2013. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1

Csak a kérdező szerint. A huaweii és a zte -t még megérteném, mert kínai. De az LG -vel mégis mi baj van?! Mivel megtárgyaltuk, hogy az LG hasonlóan jó márka mint a sony, samsung, stb, ezért ezeket ajánlom:

Ha belefér akkor nexus 4, ha nem, akkor optimus 4x hd

A nexus 4 -et különösen ajánlom és nem csak én. A google -től kapja azonnal a legfrissebb androidot.

2013. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Tudom hogy az LG Jo telefont. most lg-l3-at hasznalok. azert nemszeretnek lgt mert nagyon lassan jonnek ra a frissitesek (kiveve a lg nexus). Es a xperia l-rol mi a velemenyetek? Sajna nemtudok nexust veni :/ tervbe volt de sajna nincs ra keret :/ igazabol mindenfelekeppen sony xperiat akarok. Van sony xperiak kozul az l araert jobb telo ?
2013. júl. 19. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Telóról vagyok, így nem tudom (akarom) megnézni, de asszem az SP is ilyen árban van, és valamivel jobb.
2013. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként sony -ra se jön hetente frissítés. Pl. az én sola -mra decemberbe jött utoljára (a .54 -es), pedig azóta 2 frissítés is be lett jelentve (.75 és .89 -es).
2013. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem Sony Xpria P vagy SP, esetleg HTC desire X vagy x+
2013. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!