Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan alkalmazás...

Létezik olyan alkalmazás telefonra, ami riaszt, de nem tudod le nyomni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy beállítok, egy időt el kezd riasztani, de nem, tudom lenyomni egy bizonyos ideig. Ahhoz kéne, hogy végre időbe fel tudjak kelni. xd

2020. júl. 1. 15:48
 1/4 anonim válasza:
100%
A szoba másik sarkába rakod a telefont és nem tudod lenyomni, ha csak nem kelsz fel. ;)
2020. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Olyan ébresztő alkalmazás van, ahol egy feladatot kell teljesíteni ahhoz, hogy elhallgasson. Ilyen egyszerűbb összeadások meg logika feladatok stb.


Androidon elérhető alarm clock with missions néven találod.

2020. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Csak az a baj hogy felkelek, lenyomom és visszafekszem xd. Még úgy is próbáltam, hogy egy óra minden percében megszólaljon xd.

2. Köszi megpróbálom azzal is xd.

2020. júl. 1. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés ez, van amikor felkelek az ébresztőre, majd lenyomom és visszafekszem...

A legrosszabb az egészben, hogy erre tényleg nem szoktam emlékezni.


:D

2020. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!