Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik valami jó ingyenes...

Létezik valami jó ingyenes rajzoló alkalmazás telefonra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek rajzolni, viszont a színekkel nem bánok valami jól, megfelelő minőségű színeseink/filceink sincsenek, így eleinte ezeket szerettem volna megvenni, de aztán eszembe jutott, hogy gépen is tudok rajzolni, hisz ott van a Paint! Azzal még ki is tudnám radírozni az elrontott részeket. Amint kipróbáltam, rájöttem, hogy ezzel nem fogok sokra menni, mert nem lehet rétegezni, nem lehet összemosni a színeket, meg amúgy is, egérrel én nem tudok rajzolni. Arra gondoltam, hogy az érintőképes telefonra kéne rajzoló alkalmazás. Esetleg ismertek ilyeneket?

2016. márc. 24. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Így nem fogsz tudni megtanulni rajzolni, rendes tábla kell ha gépen akarsz dolgozni(pl wacom bamboo, ez alá nem érdemes adni). Biztosan van valami mobilra is, de a nyomásérzékenység hiánya miatt nem igazán lesz más az eredmény mintha egérrel rajzolnál - vegyél pár ceruzát, aztán youtube on nézegesd pl mark crilley videóit.
2016. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! markcrilley-t ismerem már régebbről, tényleg igazán szépen rajzol. :)
2016. márc. 24. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Autodesk Sketchbook androidra, de nem nyomaserzekeny, nagyon max skiccelni tudsz vele, meg rajzfilmszeruen kiszinezni, es nem art, ha legalabb egy tollad van hozza, mert ujjal nehezkes lesz. Mindemelle egy telefon kepernyoje eleg kicsi (meg az atlag tablete is, en azon probaltam). Egyetertek az elso hozzaszoloval: wacom tablet kell, ha ilyesmivel akarsz probalkozni.
2016. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!