Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány C° tól káros a telefonak...

Hány C° tól káros a telefonak a cpu és akkumlátor hömérségletet?

Figyelt kérdés
Az akkumlátor 45-50 fokos úgy hogy nincs is töltön (nem is napon van és nem tölésnél) én úgy tudom hogy 40foktól károsodik. Processzor hömérsékletet meg 85 fok (igaz hogy stress teszt alatt de átlag játék, fotózás alatt is besőtéti a kijelzőt ez miatt és sötét képet is csinál. Amikor eléri a 80fok környékét nagy mértékba visszaesik a hz és elkezd fagyni. Interneten nem találtam meg hogy mennyi az a hömérséglet amit egy cpu elvisel a telefonba. (honor 10)

2020. júl. 2. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Hm ez jó kérdés, nekem Xiaomi telefonom van és gps-nek használom sokszor. A szélvédőre van rögzítve és oda süt a nap, időnként elsötétül a képernyő,kiírja kritikus hömérséklet. Ilyenkor megfogtam és el is dobtam olyan forró volt. Telefonoknál nehezebb a hűtést megoldani, de pl a pocophone már víz hűtést is használ.Én max 70 fokot tippelnék ami még okés.
2020. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Akkumulátor*

Hőmérséklet*

2020. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdésre!
2020. júl. 2. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy nem rám parancsolsz! :D
2020. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neten már rég megtalálhattad volna a választ. XD
2020. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az lehet. 😂
2020. júl. 2. 20:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Vissza lett állítva elöző verziót. Jó lett.
2020. júl. 3. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!