Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Euronicsban kapható okostelefo...

Euronicsban kapható okostelefonok Telekom sim kártyával adják. Az azt jelenti, hogy telekom kártyafüggő, vagy esetleg a másik foglalatába bele lehet tenni telenorosat is?

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy rosszul tudom, és megváltozott a 3 hónappal ezelőtti gyakorlat, de szerintem alapvetően az Euronics-ban kártyafüggetlenül veszel telefont, nincs benne semmilyen SIM.
2020. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
max promoban adnak hozzá domino simet, független a készülék
2020. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom függetlenek,a kártya csak bónusz ajándék,hátha nincs még sim-ed és Telekomos leszel.
2020. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
úgyvan, a készülék szolgáltatófüggetlen, csak kapsz mellé egy ajándék feltöltőkártyát.
2020. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kártya csak ajándék, a készülék független.
2020. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Függő telefont csak szolgáltatótól tudsz venni, az áruházak polcain lévő telefonok mind függetlenek, és bizonyos időközönként van ilyen akció, amikor adnak hozzá ajándék sim kártyát!

Fél éve én is így jártam, csak én a Media Marktban: megvettem a telómat, direkt függetlenül, és adtak hozzá egy Vodafone sim kártyát. Mondta az eladó, hogy az időszakos akcióban ezt kötelesek adni hozzá! Egyelőre viszont még nem aktiváltam, a régi Telenoros kártyámmal használom! Gondolom ugyanez van az Euronicsban is!

2020. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. júl. 4. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!