Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízálló telefonból melyiket...

Vízálló telefonból melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy ne legyen drága, és nem kell, hogy ütésálló legyen. Nem akarom dobálni. Régebbi modellt is említhettek. Nekem nem kell hogy nagy legyen a kijelző (sőt!). Viszont tetszik ha egy telefon vastag, nem az a nőies papírvékony. Illetve az üzemidő az, ami még szempont.

2020. júl. 3. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent leírtál, csak a keretet nem, amiből telefont szeretnél venni. :D
2020. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

40 ezer kb. De ez rugalmas. Ha van valami nagyon jó, akkor arra kiadnék többet is.


Viszont használtan meg 40-et sem adnék érte.


Nekem olyan kell, amit bedobhatok a tóba, és nem csak "csepálló".

2020. júl. 3. 23:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, húha...

Beledobni mindet bele lehet a tóba, csak kérdéses, hogy tényleg túléli e.

A strapatelefonok azok, amik tuti szinten vízállóak egy darabig, azokat úgy dobálod vízbe, ahogy szeretnéd.

De az okostelefonokkal ezt nem játszanám el, két okból.

Az egyik, hogy ennyi pénzért nem kapsz használható vízálló telefont.

A másik, hogy a vízállóság az ilyen 50-50%, vagy beázik vagy nem. Ha beázik, így jártál.

2020. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyik, hogy ennyi pénzért nem kapsz használható vízálló telefont."

Javítás: rendes okostelefont, ami vízálló ennyiért nem kapsz. Strapatelefont nem tudom.

2020. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy 50-50%? Ne ájfonra gondolj, mert az olyan gáz: azt mondják rá vízálló , aztán mégsem szól ilyesmire a garancia.
2020. júl. 4. 00:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen beázásra nem szól sehol a garancia. :)
2020. júl. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, a strapatelefonok tényleg vízállóak, a "sima" okostelefonok meg inkább csak azért rendelkeznek ezzel a funkcióval, hogyha beleesnének a vízbe, ameddig kikapod, nem ázik be.
2020. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha sima klasszikus telefon is jó, akkor a Caterpillar B26 pont Neked való! Ha viszont okostelefon kell, akkor az Ulefone Armor X7 Pro a legideálisabb, feltéve ha nem zavar a noname márka! Ha igen, akkor gyakorlatilag a Sony Xperia X Performance az egyetlen, de annak meg okostelefonhoz képest kicsi az akksija (2700 mAh)! Ezek mind kijönnek 40 ezer körül, de mivel írtad, hogy az ár rugalmas, ezért egészen 50 ezerig felmentem, és még így is a legjobb opciók!
2020. júl. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm 01:08-as!

Nagyon jó ötleteket adtál. A Sony is csábító, de elég ramaty kamerája van, főleg a vaku (ahogy utánaolvastam)

Ezt nem értem: (Ulefone Armor X7 Pro)

Nézd csak a weblapot, az első youtube videó még el se indítod és írja piktogrammon hgoy IP68/IP69K Most akkor melyik?


MyPhone -ről van valami vélemény/tapasztalat? Ezt az ulephone -t kajak használhatom a tó vize alatt is? :P

2020. júl. 4. 02:31
 10/11 A kérdező kommentje:

Lemaradt a weblap:

[link]

2020. júl. 4. 02:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!