Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P30 Lite 24 MP-es kamera?

Huawei P30 Lite 24 MP-es kamera?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam emg a rendlt huawei p30 Liter típusú telefonomat, és ma vettem észre, hogy a hátlapi kamera felbontása csak 24 MP-es. Ezt azért nem értem, mert midenhol azt olvasom, hogy 48 MP-es a főkamera.


Itt egy kép:


[link]


A beállításokban is, ennyit tudok legmagasabb értéknek megadni.


A telefon valóban P30 Lite, mert a beállításokban is ezt írja típusnak.


Ha valakinek van valami tippje, vagy hasonló telefonja van és tapasztalt hasonlót kérem adjon valami kapaszkodót, mert nem szeretném feleslegesen visszaküldeni a boltnak, ahonnan rendeltem..


Ennél a kérdésnél is írnak érdekességeket:


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


Lehet, hogy eddig se volt 48 MP-es, aztán az újabban gyártott darabokon már nem is ezt írják rá? Ettől jobb öteletem nincs.


köszi



2020. júl. 4. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt 48 van a készülékre írva :


[link]

2020. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, emiatt fotóztam a saját képemet, mert amúgy nehezen lenne hihető.. :D
2020. júl. 4. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak az európai verzióban van 48MP-es kamera,a más földrészre gyártott típusokba 24MP-es kamerát raktak.Felül a kép alatt fel van sorolva az összes variáns melyik verziót melyik földrészre,országokba gyártották.Ha rákattintasz a verziókra változik is felül a kamera felbontás a tulajdonságoknál.

[link]

Ezek szerint neked eladtak egy tengerentúlra készült verziót.

2020. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan vetted?
2020. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Valóban ez lesz a megfejtés! Ez a modell (MAR-LX1M) az orosz és dél-Afrikai piacra készült, és valóban csak 24 Mp-es a kamerája, viszont a szelfi kamera meg jobb (32MP) mint az európai modellnél. Smartphone (Budapest) üzlettől rendeltem, és hétfőn mindenképp beszélek velük, mert a saját oldalukon is 48 MP-t írnak, én meg nem azt kaptam..
2020. júl. 4. 23:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szürkeimportos.
2020. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
*smartshop
2020. júl. 4. 23:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Lecsekkoltam az oldalt.


A leírásban 48 mpixel szerepel de a képen már 24 van a hátlapon.


Érdekes...

2020. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as kicsit sem gyanús
2020. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!