Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom bekapcsolni a...

Hogyan tudom bekapcsolni a samsungom "sirijét"?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy hogyan tudom bekapcsolni a Samsungom asszistensét. Annyit tudok, hogy Bixbynek nevezik, de a neten csak a kikapcsolását láttam. Valaki tudna segíteni? Elvileg olyan mint a Siri.

Telefonom: Samsung Galaxy S7



2020. júl. 6. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Most neten lecsekkoltam, és ha minden igaz, S7-re nincs Bixby. Ha lenne, akkor egyébként lenne egy külön parancsikonja a Bixby-nek. Így amit tehetsz az az, hogy megpróbálod valahogy rárakni a Bixby-t a telefonodra. Youtubeon láttam pár videót evvel kapcsolatban, keress rá. Vagy pl. itt van ez a cikk: [link]

Nem tudom mennyire fog működni így, nincs vele tapasztalatom, de ha mindenképp akarsz Bixby-t, akkor érdemes megpróbálni.

2020. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Google segéd nem játszik?
2020. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
A Google Assistant sokkal okosabb mint a legbutább asszisztens, a Bixby...
2020. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Megkérdezhetem hogy miért kaptam a lepontozást?

Bizonyított tény hogy default Assistant-ok közül a Google Segéd a "legokosabb" és a Bixby a legbutább... Nem értem miért fáj az igazság néhány embernek...

2020. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Google asszisztens nem tud magyarul viszont ha német nyelvre vagy angolra van beállítva nyelvet a telefonon akkor nagyon tud ,nekem most van egy Motorola Android one rendszerü telefonom azon van ilyen szolgáltatás de csak azért müködik mert német nyelvre van állítva.igy nagyon jó .
2020. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek, a google segéd csak a googleon belül segít, vagy azon kívül is ha igen, akkor hogyan tudnám telepíteni?
2020. júl. 6. 21:03
 7/16 anonim ***** válasza:

Angolra kell állítanod hozzá a telefonod először is.

Mindenhol működik természetesen.

2020. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Oh, most nézem, nem is kell angolra állítani a telefont! Legalábbis nálam úgy is működik, hogy magyaron van a telefon nyelve, középről pedig felhúzom, és akkor lehet hozzá dumálni.

Az "Ok Google" is előhozza!

2020. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De válaszol is magyarul ? Google asszisztens? Mert angol,és német nyelven igen .
2020. júl. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Angolul válaszul. :/
2020. júl. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!