Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom bekapcsolni a...

Hogyan tudom bekapcsolni a samsungom "sirijét"?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy hogyan tudom bekapcsolni a Samsungom asszistensét. Annyit tudok, hogy Bixbynek nevezik, de a neten csak a kikapcsolását láttam. Valaki tudna segíteni? Elvileg olyan mint a Siri.

Telefonom: Samsung Galaxy S7



2020. júl. 6. 14:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, #8 írta, hogy az "ok google" is előhozza. Ezt hol lehet beállítani?
2020. júl. 7. 09:43
 12/16 anonim ***** válasza:

Hozzá kell adnod a hangodat.

A telefonodon elvileg van egy "Google" app, ezt megnyitod. Jobb alsó sarokban "Több", utána "Beállítások", "Hang", "Voice Match".

2020. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
samsung tabletemen nem müködik ez az ok google ,hiåba beszėlek mikrofonba ,viszont telefonom müködik google asszisztens ,de magyar kėrdėst ,szavakat nem ėrti .csak nėmet ,angol szavakat.igaz tabletem android 8 fut ,mig telefonomon android 10 fut.nėmet nyelven.
2020. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#12, nagyon köszi!
2020. júl. 7. 19:05
 15/16 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2020. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Müködöt ? Az ötletet.
2020. júl. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!