Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapom meg a gmail.co...

Miért nem kapom meg a gmail.com postámba a leveleket?

Figyelt kérdés

Huawei Mate 20 Lite telefonom van, pár hete babráltam azzal, hogy nehany dolgot kikapcsoljak, a gyors aksi merülés elkerülése végett.

Nem sokat értek a beállításokhoz.

Ma tudtam meg, hogy egy bejövő levelet sem kapok meg! Se jelzés, se spamban nincs semmi. Én tudok küldeni másnak, és magamnak is. De aki nekem küld, annak azt írja ki, h. spamba kerül, vagy tíltva vannak a levelek, és nem küldi el.

Több gmail címem is van. Mindegyik tökéletesen működik kivétel a legtöbbet használt. Mit tegyek?

Mi lehet ez? Olvastam neten leírásokat, de nem értem!

Kérlek segítsetek!

Köszi.



#e-mail #Gmail #Huawei Mate 20 Lite #Bejovo levelek #Bejovo level beállítás #Gmail levelek
2020. júl. 6. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nem a telefonhoz van köze. Gépről próbáltad/próbáltátok ugyanezt? Úgy sem fogad semmit?
2020. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A telefonhoz van köze.

Kikapcsoltad az alkalmazásindítást?

Less rá.


Fiókokban illetve gmailben be van kapcsolva a szinkronizálás?

2020. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a telefonhoz van köze, ha gépről meg megkapja a leveleket.
2020. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"De aki nekem küld, annak azt írja ki, h. spamba kerül, vagy tíltva vannak a levelek, és nem küldi el."

Hát, azért ez a mondat sem az érthető bizonyítás iskolapéldája...

2020. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!