Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneban lehet automatikusan...

Iphoneban lehet automatikusan továbbítani szabály alapján a leveleket, ha Exchange szerveren keresztül van a postafiókom?

Figyelt kérdés

A munkahelyen iphone-t kell használni és elő van irva, hogy még szabadság alatt is haladéktalanul továbbitani kell a dolgozói cimre érkező leveleket a közös központi cimre...


ahaaaa, szóval a dolgozó a szabadsága alatt napi 10-20 percet töltsön a levelek továbbitásával, de ha a munkaidőből vesz el 10 perceket naponta az már fegyelmivel jár?


Na és sajnos a begyepesedett iphone nem képes ilyen szofisztikált dolgokra, hogy az adott cimzésü levelet továbbitsa egy másik cimre. (vagyis ha icloud a postafiók akkor igen, de az sem a telefonon lehet beállitani)


Exchange fiókkal meg tudom vhogy csinálni ezt? Nyilván a munkahelyi adminnak nem szolhatok, hogy állitsa be nekem a továbbitást, mert akkor rögtön menne a csámcsogás, hogy miért trükközök...(én vagyok a felelős azért, hogy másnak mennyi esze van?)


tippek?


2017. jún. 25. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:

nincs outlookom, csak outlook webapp...


a kliens meg akkor továbbitja, ha megy...az exchangehez nem férek hozzá

2017. jún. 25. 21:25
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha webappban beraktad akkor az kimenti az exchangere. a rules-t marmint.
2017. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
webappban nincsen ilyen funckio
2017. jún. 25. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a Te dolgod, mert a mobil kliens ilyet nem csinál. Nyilván az Exchange admin tudja beállítani, ha Te magad a saját fiókod beállításait nem tudod megváltoztatni. Fordulj hozzá bizalommal, ez nem "trükközés".
2017. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan van benne hogy Out of Office? Ha becsekkolod nem jelennek meg valami opciók? Például hogy mit küldjön vissza a feladónak, vagy hova továbbítsa a leveleidet?
2017. jún. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!