Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A három telefonos szolgáltató...

Zotya... kérdése:

A három telefonos szolgáltató kőzül ti melyiktől vennétek telefont? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Semelyiktől. Boltban megvenném a kártyafüggetlent. Nem fogok én havi 20 ezres csomagokat rendelni.
2020. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mármint készüléket? Egyiktől sem vennék.
2020. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Igazából egyik rosszabb mint a másik. Telekom kötözködős, telenornál botrányos az ügyintézés, vodánál meg csak addig jó fejek, amíg költöd a pénzt.

Én utóbbinál vagyok kb 10 éve, előfizus telefonom is volt pár, de az elmúlt egy évben pl háromszor módosíttattak a díjcsomagomon... vagyis akartak, mert a végén nem engedtem. Szépen tudnak beszélni, de egyre rosszabb feltételeket kínálnak egyre drágábban.

2020. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg Euronics?
2020. júl. 6. 23:48
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyiktől sem, évek óta boltból, függetlenül veszem a telefonjaimat. Legtöbbször a MediaMarkt-ból vásárolok. Az Euronics-al sincs gond.
2020. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4 Samsung márka bolt egyikébe menj be.Szokott lenni akció, és független telefonok.

Cégeknek éri meg az amit te írsz, és ott is vagy Voda. vagy a Telenor én inkább a Telenorra szavazok. Flottába jobbak mint a Voda flottái.

2020. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak függetlenül veszem telefonokat.
2020. júl. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hamarabb rendelnék kínából mint ezektől a maffiózóktól akiket írtál.
2020. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet szétnézni a szolgálatók között is. Én pl a legútóbbi csúcskategóriás telefonomat a Vodafone-nál vettem kártyafüggetlenül, a teljes összeget kiperkálva, mert olcsóbb volt, mint a megbízható netes árúházakban. Jómagam sem hittem el, szóval érdemes körbekérdezni.
2020. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!