Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mi a2- type-c csatlakoz...

Xiaomi mi a2- type-c csatlakozója a töltést felveszi, de a fülhallgatót nem érzékeli. Van rá egyszerű megoldás vagy mindenképpen szervíz?

Figyelt kérdés
Újraindítottam már de az sem oldotta meg a problémát. 1 éves a készülék.

2020. júl. 7. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a fülhallgató hibás? Próbáltad másikkal?

Ha még van rá garancia akkor érdemes lehet megcsináltatni. Ha viszont nincs és nem akarod a macerát, akkor marad a bluetooth fülhallgató.

2020. júl. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másik fülhallgatóval próbáld ki. Ha másikkal is rossz, akkor esetleg az érintkező elkoszolódott, egy puha sörtéjű tiszta és száraz fogkefével tisztítsd meg.
2020. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Másik fülhallgatót is próbáltam. Koszos nem hiszem, mert a töltő ugye ugyan abba a csatlakozóba megy, és tölt.
2020. júl. 7. 08:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak másik érintkező.
2020. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az USB Type-C minimum 5 vezeteket hasznal, (maximum ha jol emlekszem 24 erintkezo van, de sok fold meg tap van). Siman lehet olyan, hogy a GND+VCC erintkezik, az adat meg nem. Masik fulessel, esetleg USB-n szamitogephez csatlakoztatva kiderul, hogy ez jo-e. Amugy az elozo telefonommal pont a csatlakozopanel volt a gond, elengedte a csati es a NYAK kozti forrasztas. Parszor szetszedtem, megforrasztottam, akkor toltott egy ideig, de vegul megadta magat vegleg. Szoval nem biztos, hogy a csatlakozo kulso resze a beteg, rangatastol belul is elengedhet. (BTW bluetooth fulest is vehetsz, ha emiatt nem akarsz szervizbe menni, es amugy meg jo a kutyu)
2020. júl. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!