Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kapható valahol épelméjűen...

Kapható valahol épelméjűen árazott csöcskamera heveder telóhoz?

Figyelt kérdés
Jó, lehet, hogy nem pont ez a neve... Szóval a feladat a következő: first person felvétel, kicsit még nagyított is a szoftveres stabilizálás miatt, egy öreg P9 Lite lesz a tettestárs. Kezemmel bütykölök rajta, átadom tudásom nektek, gyanútlanoknak, hogy csináljátok most már helyettem ezt a sok időrabló izét. :) A hang headsettel zajmentesen megoldható, még a szám csücskéhez is igazítom a mikrofonját rögtönzött kötöződrót fejmikrofontartó költeménnyel. A hevedert is megcsinálom, ha kell, de előbb tesztelni kell a tervet spanyolviaszra: rákerestem, hogy áruba bocsátva mennyit kóstál egy ilyen. Azért az, hogy aliexpressen is ilyen háromezer forintos tétel, és nem is várható, hogy minőségben tükrözi ezt, kicsit kicsapta a biztosítékot. Tényleg nincs jóárasabban? Vagy ugyanennyiért, de ránézésre hibatűrőbb?
2020. júl. 7. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

háromezeré' még egy üres papírlapot sem kapsz...

nekem volt a goprohoz HAMA mellpánt és az egész minőségi darab volt. A pánt része persze elég gyengécske és izzadságra biztos tágul, de a műanyag részei egész vastagok. A csöcsrészen ahova a gopro is csatlakoztatható akár furatokat is lehetne készíteni telefon felfogatáshoz. Vagy akár gopros felfogatáshoz alkalmas telefontokot kell venni, gyártani.


nézz meg képeket egy ilyen hevederről és rájössz hogy meg tudod csinálni tesztelésre alkalma formában!

kell egy csöcslemez amire valahogy fogatod a telót, ebbe belekötni a 4 pántot amit hátul meg a válladon átvezetsz és jóvan. Akár egy darab OSB lapból is kivághatod a csöcsre való lemezt és bálakötöző madzaggal meg megoldod a többi részt. Vagy redőnygurtniból... ami van otthon. Tesztjelleggel ez is bőven megteszi!


ha vagy akkora májer mint amekkorának a dumád alapján látszani akarsz már rég megcsináltad volna és nem itt nyöszögnél nekünk, hogy jaajdedrágaazélet egy kezdőjutubernek :))))


Annyi tanácst adnék, hogy a kamera minél feljebb legyen! Vannak akik köldökmagasságban hordják a goprot, na abból nem sok látszik, teljesen élvezhetetlen az a perspektíva! Én annyira felraktam amennyire csak tudtam... Szegycsont közepe, csöcsbimbók közti vonal, de inkább még fölé. Úgy már egészjó FPS érzése van a nézőnek!

2020. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!