Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Xiaomi...

Mi a véleményetek a Xiaomi mobiltelefonokról?

Figyelt kérdés
Van valami hasznos észrevétel, tapasztalat?

2020. júl. 11. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem redmi note 6 pro van, semmi gond vele. Fém keret, hátlap, szép kijelző. A kezelő felület olyan, mint a Huaweinek. Mostanra már elég nagy márkának számít, főleg, hogy a Huawei ellehetetlenedett (mond ki gyorsan :D). A mostani kínálat is egész jó ár-érték arányban van.
2020. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Samsung márkát váltottam erre. A Xiaomi Mi A2 valamivel gyengébb minőségben készít képeket, ellenben talán egyszer indult újra a teló, amióta megvan. A Samut már az ablakon is kívágtam mérgemben, mert nem volt ennyire stabil. A Xiaomi telóra nagyon szépen érkeznek frissítések is. Nem 1 évig oszt jónapot.


Én nem fogok 3 - 400 ezreket kiadni egy telefonért. 80 ezerért vettem és bőven kiszolgálja az igényeimet. Játszani és filmet nézni is szoktam rajta.


A következő telóm is Xiaomi lesz, bár más család. Inkább note a jobb aksi miatt.

2020. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtam, hogy az enyémre is vannak még frissítések. (első)
2020. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ár/érték arányban az egyik legjobb márkának számít. Jó a kezelőfelülete, nincs teleszórva felesleges alkalmazásokkal
2020. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Mi 9 em van

Jo kepek

Gyors toltes

Nagyon eros cpu gpu

Minden jatekot maxon visz szep kepeket csinal elsokent kaptam meg ra az uj miui 12 frissitest

Jo termekeket gyart a xiaomi, jo minoseget jo arban.

Nekem sok xiaomi cuccom van

-okos konnektor

2 okos lampa

2 okos legszuro

1 telefon

Menetrogzito kamera

Ajto ablak zaras nyitas erzekelo

Robot porszivo

Mindegyik hibatlanul mukodik es a dizajnra is jol neznek ki.

2020. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Ja es

Amig samsungom volt tok mindegy hogy csucs telo

Fel , 1 ev utan laggolni kezd a rendszer lefagy belassul. Magam se tudom miert. A xiominak sokkal stabilabb a rendszere.

2020. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmnek iPhone van. 6 ezer alatt nem igazán kapsz hozzá való töltőt, márpedig előbb-utóbb venni kell újat, mert könnyen megtörik. Az aksi sem valami erős jószág, szóval naponta többször is igényelheti a töltőt. Az Apple áruházban drágábbak az appok, mint az internetes oldalon vagy a Play áruházban. Nem leszólni akarom a márkát, csak szemléltetem, hogy a Xiaomi-val ellentétben nagyon arra megy rá, hogy lehetne minél több pénzt elszedni az emberektől. A következő iPhone-hoz még töltő sem lesz mellékelve, pedig drágább lesz. Szerintem ár-érték arányban a Xiaomi a legjobb. Aki nem sajnál több százezret egy csúcstelóra és annak kiegészítőire, javíttatására, annak jó lehet az Apple is. Mert annak is megvan az az előnye, hogy sokáig kap frissítést, viszonylag stabil, szép képeket csinál és a Xiaomi-val ellentétben értékálló. Mindenki maga döntse el, hogy mire van igénye.
2020. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Redmi note 4

-leejtettem tokban(!) És megrepedt a széle.

- ios re hajaz a miui...

- az ujjlenyomat olvasót a végén már nem is tudtam normálisan beállítani.

- borzasztó szaggatás


Még jó hogy már nincs meg

Helyette OnePlus :)

Sokkal jobb mint a szájomi

2020. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Redmi 3S, 4 éves semmi baja. Egyedül a kamera lehetne kicsit jobb, de végül is elmegy. Net, youtube, alap alkalmazások simán mennek. Játszani nem szoktam.
2020. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem MI A2 Lite van. Nagyon elégedett vagyok vele. Gyorsan töltődik, sokáig bírja (van olyan, hogy 2 napig is). Kamera lehetne jobb is, de nem panaszkodom rá. Alkalmazások nagyon jól futnak rajta, játszani is tökéletesen lehet rajta. Nagyon megbízható telefon. 1 év használat után kijött rajta olyan hiba, hogy ritkán lefagy, de gyorsan magához tér. 1-2 havonta érdemes kikapcsolni és újraindítani, hogy telepíteni tudja a frissítéseket. A telefon nagy hátránya, hogy ha nem teszed bele tokba, akkor könnyen kicsúszhat a kezedből, mert olyan sima a hátulja.

Vettem hozzá egy Xiaomi okos órát, tökéletesen működnek együtt.

2020. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!