Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! Kitörlődött minden adat...

HELP! Kitörlődött minden adat a telefonomon, vissza tudom állítani valahogy? P9 Lite

Figyelt kérdés
Semmit nem csináltam vele, egyszer csak fogta magát és újraindult recovery módban, ahol 3 verzióm volt: Leállítás, újraindítás, és visszaállítás. Na én a leállításra nyomtam, majd mikor bekapcsoltam akkor mégis vissza lett állítva minden.... Tehát Ki lett törölve minden nullára. Visszatudom állítani valahogy az adatokat, vagy elveszett minden?

2020. júl. 12. 14:56
 1/3 anonim válasza:

Szia


Nekem is ugyanez volt a problémám kb egy éve p9 lite telefonommal. Sajnos sehogy se sikerült visszaszerezni az adatokat, pedig nagyon fontos bizonyítékok voltak rajta egy gyermekelhelyezési per kapcsán. Remélem neked sikerül, vagy kapsz használható segítséget.

2020. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, most megtanultad, hogy a fontos dolgokat menteni kell.
2020. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden elveszett, legközelebb okosabb leszel és csinálsz biztonsági mentést.
2020. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!