Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy NFC-s telefont s...

Vettem egy NFC-s telefont s NFC matricákat. Van valami magyar leírás, ami alapján el tudok kezdeni ezzel kikísérletezni úgy hogy semmi informatikai tudásom nincs de nagyjából értem ennek a lehetőségeit?

Figyelt kérdés
Ha jól értem, a lakás különböző helyeire felragaszthatom a matricákat s ha egyes ilyen helyeke teszem, akkor történik valami. Olyan leírás érdekelne ami elmagyarázza rendesen, hogy mi ez, s hogyan mukodik, hogyan muködtethető, s feltár a lehetőségekből minnél többet. AZ általános megfogalmazás, miszerint bármit meg lehet vele csinálni, nekem túl nyitott. Ötletek rengetege kellene amit vagy kipobálok mert tetszik, vagy nem.
2020. júl. 14. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Írsz egy programot androidra ami megcsinálja :D
2020. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a listát?:))) az ötleteket kitalálja?:)))
2020. júl. 14. 09:43
 3/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

NFC alkalmazásokra rákeresel.

Csak a példa kedvéért, első találat:

[link]

Leírását elolvasod, máris kaptál több tippet.

2020. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és azt gondolod h ezt nem tettem meg. olvasd már el a kérdést, mit keresek. nem "több tippet" és egy leírást hanem konkrét összefoglalot tipekkel. És olyantol kérdezem aki ismer ilyent konkrétan nem olyantol aki beir egy szot a googlebe - amit én is megtettem - majd bemásolja az első találatot.
2020. júl. 14. 11:14
 5/14 anonim ***** válasza:

"Olyan leírás érdekelne ..."

"nem "több tippet" és egy leírást hanem konkrét összefoglalot tipekkel"


Olyan sötét vagy már fáj, szerinted a létező softvare ek nem adnának tippeket, hogy mire jó az egész?


Már a kérdésből láttam, hogy buta vagy.

2020. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Tipikus élhetetlen / tehetetlen, aki a mai kor lehetőségeivel élni képtelen.

Különösen derogáló, amikor olyan ugat le engem, akinek műveletlenségről árulkodik az írása, kisbetűvel kezdi a mondatot stb.

2020. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
bár te is kisbetuvel kezdenéd mondatot ellenben a kérdésre adnál választ mellébeszélés helyett...
2020. júl. 14. 22:43
 8/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Néha vannak ilyen kérdezők, akik azt hiszik, hogy szemétkedő hozzáállással több segítséghez juthatnak.

Akik nem értik, hogy minden válaszra illene udvariasan reagálni, már amelyik segítő szándékú.

Vagy minimum sehogy, de azon válaszadókat nem fikázzuk, amelyik téged sem fikázott.

Ez csupán intelligencia kérdése lenne. Ja, akinek az nincs...


Egyébként a kérdés elolvasása és 20 év fórumos tapasztalatai alapján nekem rögtön az ugrott be, hogy ez valami béna alak lehet, aki nem tudja használni az Internetet, valószínűleg az angol is probléma, minden probléma.

De hiába gondoltam, mégis azért megpróbáltam normálisan segíteni (3), szegény szerencsétlennek.

Nesze neked, itt a hála... Visszaugatás, ész nélkül.

2020. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
itt csak ti szemétkedtek
2020. júl. 15. 12:10
 10/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Persze, ilyenek is vannak, akik a dokumentált idővonalat is képesek meghazudtolni.

Azt hiszik, hogy az élet más területén is produkált hazugságaikat itt nem lehet leleplezni.

De itt jól látszik, hogy ki kezdte a bunkózást.

Utána meg nyilván azt kapod, ahogy te is viszonyultál.

Bukta...

2020. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!