Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hová tűnt el a telefonomról...

KmsRys kérdése:

Hová tűnt el a telefonomról sok fájl a letöltések (downloads) mappából? És hogyan tudnám visszaállítani az eltűnt fájlokat?

Figyelt kérdés

Szerintem tegnap még megvolt, mára eltűntek a régebbi fájlok onnan! Olyan dolgok, amik már nem elérhetőek a neten sem, szóval sürgős lenne! Én biztos, hogy nem töröltem semmit, fogalmam sincs, hogyan törlődhetett! Nem az egész mappa, de alig maradt benne valami!


Pár kép helye maradt, amik 0B méretűek, és megnyithatatlanok! 3 fájlkezelővel is próbáltam, rádugtam Ubuntus PC-re, minden lehetségeset kipróbáltam, de semmi! Sürgős lenne, kérlek segítsetek, hogy szerezzem vissza!


Illetve ötleteket/tanácsokat is várok, hogyan védhető ki ez a probléma, hogy többé ne törlődjön magától semmi!


A telefon Nokia TA-1032 Android 9



2020. júl. 16. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a telefonos háttértárán megserult a partíció tábla. Ha sd n lenne az talán menthető de belső tárhely esélytelen

A fontos, máshol nem elérhető adatról mindig legyen biztonsági mentés.

2020. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve ötleteket/tanácsokat is várok, hogyan védhető ki ez a probléma, hogy többé ne törlődjön magától semmi!"


Csinálj havonta biztonsági mentést.

2020. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A telefonban van SD kártya! Biztosan arra van mentve, de az a kártya elvileg nem lenne jó másba, mert belső közös tárhelyként van használva, a telefon azt írta, hogy így nem kompatibilis mással. Ugye attól még visszaállítható?
2020. júl. 16. 16:30
 4/7 A kérdező kommentje:
És hová kell biztonsági mentést csinálni? Valahogy nem lehet beállítani, hogy mindent mentsen valamilyen felhőtárhely szolgáltatásba?
2020. júl. 16. 16:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Kivettem az SD kártyát, beraktam a gépembe (Ubuntu linux) és 17MB méretűnek látja, pedig 32GB-os a kártya! és csak 3 mappa van, szóval tényleg nem látja a kártyát más eszköz. Most mit csináljak? Milyen fájlrendszere lehet egy telefon tárhelyének, ami csak azzal az egy készülékkel kompatibilis? (mert azt írta a telefon, hogy ha belső tárhelynek használom az SD-t, akkor más eszköz nem fogja látni) Azt hittem, hogy FAT32, de azt látná a gépem. Ez valami speciális fájlrendszer lehet. Ugye attól visszaállítható?
2020. júl. 16. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy be van állítva valamilyen felhővel a szinkronizálás? Megtörtént, te pedig ráküldtél a telefonra egy karbantartást, és a felhőbe feltöltötteket törölte a telefonról?
2020. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs semmilyen felhőtárhely... Bár lenne, sajnos nem találtam még olyan felhőtárhelyet, ahová magától szinkronizálná a cuccaimat :-/


De jó lenne, mert akkor ilyen nem történne még egyszer.

2020. júl. 16. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!