Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tűnt el minden fájl a...

Miért tűnt el minden fájl a telefonomról?

Figyelt kérdés
USB-vel csatlakoztattam a géphez, töltöttem rá videót. Töröltem pár felesleges adatot, egyszer csak kiírja, hogy üres az sd kártyám. Minden kép, zene eltűnt. Raktam rá zenét, és nem játssza le egyiket sem. Mit tudok vele csinálni? (htcDesireX telefon)

2014. júl. 23. 00:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a HTC-nél is ez van-e (nem nagyon ismerem a HTC-t), de néha nekem is kiírja, ha behülyül, hogy Üres SD-kártya. Én olyankor ki szoktam venni, kicsit "pihentetem", aztán visszateszem. Olyankor általába aktiválódik. Mondjuk nekem Samsung Galaxy Mini2-m van, ami már lassan két éves lesz, és fél éves kora körül elromlott, szóval az is lehet, hogy az én SD-kártyámat a telefon cseszi szét, de egy próbát megér a kivevős dolog. Ha meg nem fog működni utána se, akkor szerintem vidd be a szolgáltatóba. Ott tuti tudnak segíteni!:)
2014. júl. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!