Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen típusú utángyártott...

Milyen típusú utángyártott töltőkábelt ajánlanátok iphone-hoz?

Figyelt kérdés
elszakadt már a második gyári töltőkábelem, és nem adnék rá megint tizenezreket, ha úgyis elszakad. Tudnátok márkát/fajtát mondani ami nem túl drága de biztosan tölteni fogja a telefonom?

2020. júl. 17. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Mit csinálsz hogy mindig elszakadnak a kábelek? Egyébként iPhone az lighting kábelt fogad, ezt csak az apple gyártja és a kínaiak a megyei piacokon a hamisítottakat.
2020. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

"ezt csak az apple gyártja"

nem... :D megint nagyon okoska vagy. Miért írsz olyan kérdéshez amiről fogalmad sincs... én sem megyek a droidos kérdésekhez szakérteni.


MFi tanúsítvánnyal ellátott kábelt vegyél az biztosan működni fog az iPhonenal. (MFi=Made For iPhone)

Nagyon sok gyártó megkapta ezt, úgyhogy rengeteg termék közül lehet válogatni. Sokat egyébként maga az Apple is árul.


(Ami nem MFi kábel az is nagy valószínűséggel működik.)

2020. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

"nem... :D megint nagyon okoska vagy."

Hagyd rá, hadd próbálkozzon. :D


A Baseus gyárt lightning kábeleket, én ajánlom. De biztosan van más gyártó is.

(példa egy baseus kábelre: [link]

2020. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
ikiegeszitok.hu sem rossz, én még nem csalódtam bennük
2020. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
A hama de egyebkent nem tudom hogy csinalod hogy elszakad nekem is iphoneom van de meg egy toltokabelem sem szakadt el
2020. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is a Baseus vált be. :)
2020. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!