Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legmegbízhatóbb mint...

Melyik a legmegbízhatóbb mint internet webáruház? mobilt szeretnék venni és nem szeretnék utángyártottat átvenni, rendes gyári garanciával meg minden

Figyelt kérdés
2020. jún. 26. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

gyártói és szolgáltatói weboldalak


samsung.hu telekom.hu vodafone.hu


stb

2020. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2020. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Mediammarkt.hu
2020. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Apple.com
2020. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
emag.hu
2020. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igazából azt mondják, hogy a gyártói, vagy hivatalos viszonteladói oldalak a legmegbízhatóbbak, de persze mindenben fogsz olyat találni, hogy valaki azt mondta, ez megbízhatatlan, mert neki nem volt segítőkész az ügyfélszolgálat, nem ismerték el a hibát stb.


A lényeg: ne ilyen 1 éve létező noname gsm boltból vegyél telefont, hanem olyan helyről, ami már több éve megy, árukeresőn legalább egyszer kapott valamilyen minőségi vagy népszerűségi díjat, de a legjobb, ha van fizikai üzlete is, nem pedig csak be van jelentve egy olyan címre, ami valójában egy társasházi lakás pincéje.


Én az iPhone SE-m 2017-ben Mobilcornerről rendeltem, akkor előző évben díjat kapott, gondoltam megbízható. Ismerősöm is rendelt onnan egy Samsungot, mindkettőnk vásárlása rendben ment, nem voltak ezután sose garanciális problémáink sem, tehàt erről nem tud egyikőnk sem nyilatkozni, hogy az ügyfélszolgálat/szerviz milyen. Mellesleg gyártói garanciát kaptunk, bár sokan azzal vannak, hogy márpedig ezek szürkeimportos telefonok, és nem érvényes a hari, bolti gari stb... Én nem tudom, nekünk bejött, és mivel díjnyertes bolt idén is, gondolom tényleg nem sz.r.


A Turbadot is szokták dícsérni, nem kizárt, hogy legközelebb onnan rendelek, mert ők két év garit adnak, és sok vélemény van itt is, hogy garanciális problémák esetén is készségesek.


Firstphone: Itt is vettem mobilt, de itt a rendes üzletükben. Mivel fizikai üzletük is van, bátran merek tőlük is venni, sőt, tartozékokat csak itt vettem mindig is. Ők is gyári garit adtak anno a Samsungomra, de ezt sem kellett érvényesítenem végül, szóval erről itt sem tudok nyilatkozni. Viszont korrekt az eladó itt a környékünkön. Sok helyen van üzletük amúgy országszerte.



Speedshop-ot is sokan dícsérik. Nagyjából ezeket az oldalakat ismerem, ahonnan mernék rendelni.


Ezen kívül drágább, de szintén nagy üzlethálózattal rendelkező boltok a MediaMarkt, Extreme Digital, Euronics Bestbyte... Ők hivatalos viszonteladói több gyártónak is, szóval megbízhatóak.

2020. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Turbado.hu - az egyik legjobb mobilos webshop! Én az előző telefonomat tőlük rendeltem, és semmi probléma nem volt!
2020. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van neminternet webáruház is? :)
2021. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt hozzá teszem, hogy Ingusföldön születtem, de nem vagyok Ingus származású, köztük nőttem fel tudom milyenek meg a környező népeket is ismerem
2021. jan. 27. 18:26
 10/10 A kérdező kommentje:
hopp ezt nem ide akartam :D
2021. jan. 27. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!