Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Iphone-nal lepjem meg...

Melyik Iphone-nal lepjem meg magam?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének az "iphone utálók" közlöm nem vagyok rájuk kíváncsi, és mindenképp iphonet fogok vásárolni. Tanácstalan vagyok. Szeretném magamat meglepni egy jól működő mobillal. Évekig használtam a mára már félig haldokló Iphone 5s-met de kéne egy új. Nézegettem a modelleket és fenn akadt a szemem a legújabbon, azaz az iphone 11 pro max-en. Árban megérné e mert nem tagadom eléggé húzós az ára. De a sima 11 vagy a 11 pro is szóba jöhet. Láttam mire képes, utána olvasgattam. Imádok fotózni, így mindenképp megérné nekem az alábbiakk közül valamelyik de a pro max hát. Akinek van már ilyen telója ami felsoroltam azok nem féltik? Mármint mikor pl. buszon vagy villamoson előveszitek akkor nem érzitek, hogy vki figyelget téged vagy a mobilodat, hogy bármikor kikaphatják a kezedből? Nagyon szeretnék egy ilyen telefont de lehet egy darabig lesz ez a félelmem, mert meglehet oldani, hogy ha megyek valahova akkor max nem veszem elő de néha azért kell. Ti melyik modellt ajánlanátok? Nekem mindenképp fontos lenne, hogy legyen sok tárhely, jó kameraminőség )selfie, hátlapi, videó), évekig használhassam laggolás nélkül is akár, jó pár évig nem akarom lecserélni és igazából ennyi. Ja és ti hogy fizettetek, kártyátokkal vagy kézpénzzel, mert ilyen sok pénzt még nem fizettem és nem akarom hogy kinézenek ha pl készpénzzel fizetnék annyit. Igen kicsit paranoiás vagyok :D. Ja és ha tudjátok mellőzni, NE AJÁNLJATOK ANDROID VAGY AKÁRMILYEN TELÓT IPHONE-ON KÍVÜL, MERT NEM FOG ÉRDEKELNI. Cssak olyanok válaszát várom, akik vita gerjesztés nélkül tudnának segíteni nekem, és nem utálják az ios rendszerét és tudnak olvasni a sorok között, mert hiába írtam egyszer hogy nem érdekel ás teló erre csak bepötyögi pár emberke az általuk javasolt android telót mikor hiába leírtam nem kell ajánlani...Előre is köszönöm a válaszokat. 23l

2020. júl. 18. 01:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%

Nekem iPhone XR-em van, néha (főleg OLYAN helyeken) át szoktam fogni a biztonság érdekében.


Az iPhone 11 jelenleg a legjobb ár-érték arányú iPhone (SE-t nem számítva), a Pro akkor éri meg, ha szükséges számodra a plusz, amit a fotózás terén tud nyújtani, illetve a kijelző.


A Prohoz képest a Pro Max pedig akkor éri meg, ha szükség van a nagyobb méretre.


Amikor ezt vettem 215 ezerért, KP-ban fizettem. Ha napközben mész, amikor többen vannak, akkor senki sem fog emiatt kinézni, tekintettel arra, hogy nem lesz a homlokodra írva, hogy ,,350 ezer KP van nálam”.


Ha veszel egy 11 Prot, azt normál esetben 5-6 évig simán el tudod használni probléma nélkül, de a 11-et is.


A lényeg, hogy a pénztárcádhoz és igényeidhez mérten válassz, viszont abban biztos vagyok, hogy mindhárom tökéletes választás számodra, és jól elleszel velük hosszú éveken keresztül.


Ha esetleg kérdésed van, nyugodtan írj privátban, vagy itt, szívesen segítek!

2020. júl. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Írtam privátot is de ide is leírom, hogy köszönöm az áttekinthető és értelmes választ. Remélem még kapok pár ilyet és meg lesz a döntésem :).
2020. júl. 18. 01:56
 3/25 A kérdező kommentje:
Na gratulálok 2-es pont az ilyenek miatt írtam egybl, hogy nem érdekelnek az ilyes stílusú válaszok...Minek szánsz időt erre a válszra, ha ilyen stílusban írsz ráadásul nem is érdekel a kérdésem se kb, és miért vagyok én sz*rkupac, csak mert van pénzem és arra költeném amire szeretném és megdolgoztam érte? Nem értelek. ennyi erővel te is egy rakás sz*rkupac vagy amiért itt fecséreled az idődet és elhordasz ilyennek. Látszik a személyiséged a kommentedből. Én nem érzem rosszul magam miattad ha ez volt a célod.;)
2020. júl. 18. 02:07
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is xr van és imádom. Nagyon jól működik, megbízható, szép képeket csinál, meg úgy általában igényes, igazi iphone☺


Szerintem az uzletben vedd kézbe őket, próbálgasd melyik áll kézre jobban. De igazából alapvetően mindegyik jó.

Én kártyával fizettem, nekem az biztonságosabb.

2020. júl. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszii :).

Lehet én is kártyával fogok, azt nem tudják úgyse kinézni, mintha sok készpénz lenne nálam. Asszem a 11-es fogom a simát. Abból is a zöld tetszik a legjobban, persze előtte élőben mindenképp megnézem ha van. Iphone 11 265 gb mint green lenne a jelöltem, róla mit gondoltok?

2020. júl. 18. 05:23
 6/25 anonim ***** válasza:
73%

nekem 11 pro van. azért nem a max-et vettem, mert (drága :D) túl nagy a mérete! 8Plust cseréltem és a 8+ nem nagyon állt jól a kezemben Tényleg rendkívül kényelmetlen volt.

Bár a 11 pro max nagyon nagy kijelzővel és jó akssiidővel rendelkezik ennyivel tud csak többet a 11 pronál, nincs benne jobb proci vagy jobb kamera!

itt össze tudod hasonlítani a nyer adatokat (felül tudod változtatni a modelleket): [link]

A 11 proval rendkívüli módon meg vagyok elégedve, nagyon szeretem, nagyon jól választottam! egy vastagass Spiegen tokban hordom, de még így is kézreáll, könnyű elkőkapni akár bicajozás közben is egy fotóra. Nem tudok róla olyant mondani ami nem tetszik...

ha van lehetősége menj be egy boltba és fogdost meg a 11 prot és a 11 pro maxot hogy lásd a különbséget - főleg a régi készülékedhez mérten!

A 11-et nem ajánlom ha szeretnél elkülteni ennyi pénzt telefonra. Nem rossz telefon az sem, de a pro nem véletlenül pro!

2020. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

na még folytatom, de nagyon hosszú volt a kérdésed, elfelejtettem mire lejjebb görgettem :D


"Imádok fotózni" "jó kameraminőség )selfie, hátlapi, videó),"

pro vagy pro max!! (de mint mondtam ugyanaz a kettőben a kamera! csak a kijelző és az akkuméret a különbség!)


"nem féltik?"

de. de hát nincs mit tenni.

ha nagyon gázos környéken rendszeresen járt vegyél egy teljesen zárt tokot amiből nem látszik ki hogy milyen telefon.

"nem érzitek, hogy vki figyelget téged vagy a mobilodat, hogy bármikor kikaphatják a kezedből?"

olyan szituban amikor körbeülnek mindenféle emberek akkor nem veszem elő. és igyekszem a sarokba ülni, hogy csak egy irányba kelljen figyelni :)


"legyen sok tárhely"

ez csak a pénztárcádon múlik. a 256-ost ajánlom, nagyon sokáig elég!. Már van 10ezer kép, meg 1000 videó és meg rengeteg app a 11 pron és még mindig van 100 giga hely :D


"évekig használhassam laggolás nélkül is"

ez meglesz! 4-5 év normális működés benne van az tuti!


"ti hogy fizettetek"

kártyával Egy komoly boltban ahol kb 80-100 millió forintnyi áru van kirakva a polcokra (istyle, icentre) és ha 2 terméket veszel már 1 milla felett jár a számla szemrebbenés nélkül lehet fizetni kártyával, (de akár kp-vel is) Ha pedig meglesz az új telefon akkor fizethetsz Apple Pay-el! Amióta lehet ilyent azóta nem nyúltam kphez, de még csak a bankkártyámhoz sem!

csak figyelj oda hol veszed!

sarki gsm-esnél ne! (mondjuk ott nem is fogja a kártyát elfogadni, mert nincs is neki gépe :DDDDD)

2020. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
62%
Azt annyira nem értem minek veszel ilyet, ha ennyire félted. Ha van rá pénzed, kihasználod, még a Motorola is megéri ami ott vigyorog egy milláért, de ha csak lekorlátozza a lehetőségeid, kellemetlenül érzed magad, borzasztóan félted, akkor nem biztos, hogy megéri. Ezt azért gondold át szerintem. Amúgy az ip8 is egy jó kis telefon és lenne előrelépés az eddigi telódhoz képest. Emellett talán bátrabb lennél vele.
2020. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
kedves 8-as nem féltem ennyire, csak annyi hogy még nm volt ilyen drága telóm és azt veszek amit akarok. igen amúgy jó régen még a 8-as volt a fejemben mert megtetszett de nagyobbra vágyom. Egy kis ideig tuti féltem majd de nem olyan szinten hogy ne merjem elő venni :D. Ja még egy kérdés gondolom ha megveszem akkor a telón nem lesz fólia igaz? azt neked kell rárakatni, üvegfólia mellett döntök , mert az jobban bejött. köszi mindenkinek az értelmes válaszokat, sokat tanultam belőle. kivéve a káromkodó 2-es válaszolót aki itt fecsérelte az idejét de már el is tünt :D
2020. júl. 18. 19:48
 10/25 A kérdező kommentje:
amúgy én hülye most jöttem rá nincs ilyen fizetős kártyám csak az amin tudjátok letudok venni pénzt és enniy kb. akkor asszem kézpénz lesz :D.
2020. júl. 18. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!