Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefonon gyári beállít...

Ha egy telefonon gyári beállításokra kattintok, és újraindítom a készüléket, okozhat-e olyan problémát a következő gazdánál, hogy nem tudja beüzemelni?

Figyelt kérdés
Lényegében ha újraindítod és végigmész két mezőn, beütöd az email címedet, de nem viszed végig, hanem kikapcsolod a készüléket. Akkor automatikusan menti és ugyanott folytatja vagy újra bejönnek ugyanazok a mezők az elejétől?
2020. júl. 19. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

droid vagy iphone?

a lényeg hogy lép is ki a telefonból, mert az új gazdája pofára fog esni ha kéri a TE jelszavadat a telefon!


[link]


vagy


[link]

2020. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Android. Beütöttem az emailemet, de végig nem mentem a mezőkön, mert csak ellenőrizni akartam. Szimplán kikapcsoltam. Nem gondoltam, hogy ezt a mobil menti, ha kikapcsolom. Arra gondoltam, hogy úgyis újraindítja magát, akkor a kikapcsolás után újra bedobja sorba.
2020. júl. 19. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Google, MI és egyéb fiókokat távolítsd el a settings/accounts menüben. Utána nyomd neki a factory resetet. Ha nem lépteted ki a fiókjaidból, az android frp lock addig megakadályozza a telefon használatát, amíg vissza nem lépsz a fiókba.
2020. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!