Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Át lehet vezetni telenoros...

Át lehet vezetni telenoros feltöltőkártyás sim-ről egységeket (Ft) vodás sim-re?

Figyelt kérdés

Nemsokára lejár a telenoros feltöltőkártyám határideje, és szeretném, hogy elévüljön, mivel elegendő lesz a vodás sim, a két sim közül. Azonban a telenoroson van még pénz. Mit tegyek, hogy megmentsem a pénzt (vagy annak nagy részét)? Határidőig tuti rajta fog maradni a nagyja, mert mostanában nem telefonálok senkinek, a hivatalos ügyek vagy ingyenes szám, vagy élőben rendezem.


(Pár hete néhány száz forint ingyenpénzt is adott a tnor a telómra, el se költöttem, nem volt kit hívjak azon napokon. Nem igazán része az életemnek a telefonálás. Sms-re használom olykor -azt is inkább sms érkezésre-, meg néha ügyintézésre. A vodásat használtam mostanában egyszer-egyszer, kb júniusig viszont többször telefonáltam a vodással.)


Nem használok okostelefont, mobilnetet sem, így azokra sem költhetem el. Nyomógombos van csak.


Végső esetben segélyre költöm, bár nem vastag a zsebem, én is rászorulok az ezresekre. Ha meg rátöltenék egy évnyit, nem valami sanszos, hogy én, aki már ritkán telefonálok (egyelőre nincs kilátásban), egy év alatt két sim kártyányi lóvét eltelefonálnék...



2020. júl. 23. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudod átvinni, azt el kell használni.
2020. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg vegyél belőle valamit SMS-es fizetéssel!
2020. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet! :) Mit lehet venni sms-sel? Sose vásároltam még telefonnal. És nem élek nagy lábon, tehát nincs autóm, nem veszek benzint, autóalkatrészt sem. Spórolok. Rezsire, kajára költök szinte csak, mostanság. Légyszíves, ha tudsz, mondj ötletet. :) (Bárkitől szívesen veszek értelmes ötletet.)
2020. júl. 23. 18:20
 4/9 anonim válasza:
Nem tudom elsz - e ilyenekkel, de mondjuk lehet szerencsejatekozni sms-ben. Lotto, fogadas.
2020. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értelek, de nem szerencsejátékozom, lottó sem. De majd utánanézek, mire menthetem a pénzt. Nyugodtan írjatok, ha kitaláltok valamit, köszi. :) Több szem többet lát.
2020. júl. 23. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Átmenteni nem tudod, mert az olyan lenne, hogy egyik boltból viszed el a kenyeret, amit másikban fizetsz ki.
2020. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

le kell mondani, megszántetni a szerződés és visszaigényelni a rendelkezésre álló egyenleget.


vagy

SMS-bel elköltöd lottóra

:)

2020. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszűnik a szerződésed, visszafizetik az egyenleget.
2020. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta a szolgáltatóval is beszéltem, megerősítették, hogy visszafizetik a lejárat után.
2020. júl. 27. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!