Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone SE(2020)mennyire...

Egy iPhone SE(2020)mennyire lenne jó?

Figyelt kérdés

Szeretnèk egy új telefont és most ezen gondolkoztam...


[link]


Azt tudom hogy jön rá az új IOS 14 majd (az enyémen 13-as sincs😅😂)viszont ha jönne IOS 15 akkor ezen is lenne majd?

Mert nem szeretnèk úgy járni hogy megkapom és megint leragadok egy frissítésen(mármint hogy új nem jön(remélem érthető))



2020. júl. 23. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Az öt éves 6s is meg fogja kapni az iOS 14-et. Pont ez a jó az Apple-ben hogy nagyon sokáig megkapják a régebbi modellek is a frissítéseket. Az idei SE-t legalább öt évig frissíteni fogják. Pont ez a nagyon hosszú távú támogatás az egyik legjobb dolog az Apple-ben, ez különbözteti meg a kínai szutykoktól.
2020. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

még iOS17 és 18 is lesz rá!

ezen ne aggódj! :)



"ez különbözteti meg a kínai szutykoktól"

ju-jujjjj... ezért kapni fogsz a droidosoktól rendesen :DDDDDDDDD

2020. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Az a hardver van benne ami a 2014es csúcstelefonban volt. Jól hangzik nem?
2020. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as


Esetleg elmagyaráznád...ennyire nem értek hozzá 😅

2020. júl. 23. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

#3

"

Az a hardver van benne ami a 2014es csúcstelefonban volt. Jól hangzik nem?"


iPhone 8 kivül, de belül a csúcskategóriás 11, a chip többet számit..


Tehát az SE megkapta az Apple csúcskategóriás chipjét...


Az akkumlátor folyamatos videózással 13 órát bír tehát elég jó

2020. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

"Az a hardver van benne ami a 2014es csúcstelefonban volt"

nem, nem az van benne.

itt tessék szíves lenni körülnézni: [link]

2020. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

Nem akarom ráderőszakolni az androidot de érdemes sok helyen is szétnézni. Attól függ neked mire kell,mi nem tudjuk. Te dönts,vagy esetleg egy közeli ismerőst kérdezz meg ő vele szerintem többre mész.


Remélem jól sikerül a választás^^

2020. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

én 6. napja használom a telót

egy hetesről váltottam

érezhető az a 3 év különbség

kamera felül multa azt amit vártam mivel tényleg sokat számít ez az erősebb proci meg jobb képfeldolgozó egység

nekem a méret jó mert szeretek egykézzel használni egy telót főleg mikor cigi van a másik kezembe

engem nem zavar hogy csak 1 kamera van mert nem fotozok annyit , max néha magamról hogy oké rakjunk ki valami újat insta aztán ugy ennyi

kijelzőnél se zavar hogy nem oled mert ez a jó minőségű ips és nem a szar ezért nem látsz pixelt , annyiba látsz különbséget hogy napon nem látsz annyit mert nem tud akkora fényerőt adni

üzemdiőbe kijön a 4-5 óra képernyő idő ami nekem elég mert nem egésznap telefont nyuzok mert van tablet, pc, okostévé itthon akkor minek nyuznám azt

de vegyes használat mellet ugy max 30 százalék ugy legalább másfél óra vagy kicsit több üzemidő szokott lenni nálam, attól függ mit nyomok

tuti sokat írtam de hasznosan probáltam összefoglalni az én véleményemet az én felhasználási szokásom mellet

2020. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!