Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android, Emergency recovery,...

Android, Emergency recovery, Smart Switch PC probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyik napról a másikra a telefonomnak valami baja lett és nem tudom mit kezdjek vele. Tudnátok esetleg segíteni?


Ez jelenik meg, ahogy bekapcsolom a telefont:

[link]


A segítséget előre köszönöm!!!



#telefon #Android #Samsung #Emergeny recovery #Smart Swtich PC
2020. júl. 23. 21:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt nem kérdeztem meg, hogy a stock ROM (gyári) kell, vagy jó a custom ROM is?

Ha utóbbi: [link]

Ezt találtam ami egész jó lehet, illetve van egy LineageOS 16 még tesztfázisban:

[link]



Az Ubuntut itt írják le, de a te telefonod nincs a támogatott eszközök között (3-4 db összesen), nem tudom, hogy fog e működni.

[link]

2020. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik sem működött :(


Az első linkben a TWRP-t megpróbáltam felrakni Odin-nal, de nem fogadta el a telefon.


A második linkben a TWRP-t sikerült felrakni a telefonra az Odin-nal, el is indult a TWRP rendszere. Aztán leszedtem a linkben a LineageOS zip fájlt és hozzá a GAPPS fájt is. Elindítottam a telepítést és újra indítottam a telefon. De sajnos nem hozta be az OPrendszert. :(

2020. júl. 25. 15:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!