Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez egy jó telcsi?

Cslgy kérdése:

Szerintetek ez egy jó telcsi?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam Egy Samsung Galaxy A51-et, és kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről a telefonról? (Kamera,kijelző,stb..)

2020. júl. 24. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te megvagy elegedve vele, tetszik neked, tudod hasznalni amore szeretned stb. akkor szerintem teljesen felesleges megkerdezni valakit arrol hogy "jo-e" mivel eggyik az hogy ez a telefon az egy mostani, talan 1 eves idk, a samsungoknak altalaban jo kamerajuk van, nekem is samsungom van es en nagyon szeretem.
2020. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a sajátom jó, mindenki másé nem érdekel...na, neked jó a telód?
2020. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert még alig használtam, és kíváncsi voltam higy jónak számít e vagy nem.. na mind1.
2020. júl. 27. 00:40
 4/8 A kérdező kommentje:
hogy*
2020. júl. 27. 00:41
 5/8 A kérdező kommentje:
(Nem azért kérdem csak hogy tudok e majd rendesen rajta játszani,stb..)
2020. júl. 27. 00:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg is néztem ilyen rewiewokat, (v miket) és mindenki mást mond. Szóval azt gondoltam felteszem itt hátha kiderül valami. Mert én még nem tudom megmondani, alig használtam)
2020. júl. 27. 00:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked kell higy tetszen es nem masnak a velemenye a fontos mert mindenkinek mas a jo
2020. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor köszi a válaszokat, majd kiderül🙂
2020. júl. 27. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!