Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetetek az igaz ismerösö...

Szerintetetek az igaz ismerösöm mesélte hogy hogy ismeröse rendelt telefont internetről ès nem azt kapta van itt olyan aki rendelt internetröl és nem azt kapta ami rendelt?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs itt a te ismerősöd aki ilyeneket tud mesélni.
2018. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen vagyok én is.
2018. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Olvasd el a saját kérdésedet, és rájössz, hogy olyan szarul fogalmazol, mintha egy kínai erőlködne a magyarral.
2018. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem az igaz ismerősöd mesélte. :D
2018. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nénikém szomszédjának az unokahúga állítólag találkozott egyszer egy ilyen emberrel, akinek a fiának más jött, mint amit rendelt, de az is lehet, hogy ő emlékezett rosszul arra, hogy mit rendelt. Vagy csak a nénikém szomszédjának az unokahúga nem figyelt, amikor ezt fél füllel hallotta...
2018. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Volt ismerős, aki így járt. Megrendelte a készüléket Kínábólb aztán nem teljesen azt kapta. A forgalmazó mellékelt hozzá egy levelet is, amelyben közölte, hogy a haver által megvásárolt típus elfogyott és már nem gyártják, így helyette ugyanazon modell nagyobb memóriával és tárhellyel szerelt változatát küldte...
2018. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már találkoztam én is olyannal, akinek az ismerőse hallott ilyen esetről valakitől.
2023. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!