Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ismerősöm rendelt nekem...

Egy ismerősöm rendelt nekem telefont egy hete, a mai napig raktáron van, mikor szállítják ki?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm rendelt nekem új telefont, mivel az adott márkával foglalkozik, már egy hete megrendelte, de továbbra is azt írja a rendelés állapotánál, hogy raktáron van és még nem kézbesítették. Fogalmam sincs honnan rendelte, viszont én úgy tudom bármit rendelek a netről az 2-3, rosszabb esetben 4 napon belül megérkezik. Szerintetek mikorra várjam?

(Nem működik már a telefonom és elutazunk hamarosan a párommal, jó lenne azért néha kapcsolatot tartani a szüleimmel)



2020. júl. 24. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ugye nem a titán webáruházról van szó!
2020. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Fogalmam sincs honnan rendelte, "

Nekünk se. Sőt, mi még az ismerősödet sem tudjuk megkérdezni honnan rendelte, veled ellentétben.

Tehát a labda ismét nálad van.

"elutazunk hamarosan a párommal"

Ne hagyd otthon a SIM kártyád, és ha a párod telója független, akkor beleteheted és telefonálgathatsz kedvedre.

De ha éppen a közelben laknál, adok ingyen egy telefont, csak hozd vissza utána.

2020. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindjárt megnézzük a varázsgömbbe
2020. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a bunkózás és az egyebek lett volna a célom, hanem csupán annyi volt a kérdésem, hogy aki már jár így, hogy napokig nem szállították ki a raktárról a cuccot, az mikor kapta meg, mivel én még így az országon belül nem jártam, mindig 2-3 napon belül kihozták, amit rendeltem...
2020. júl. 25. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Minket se az vezérelt, de ugye érzed hogy mennyire költői a kérdésed?

Ha nem kapod meg, akkor nem adták fel. A futárcégek általában másnap már csöngetnek a cuccal, ha odaadják nekik.

Mindegy hogy járt-e így valaki, az rajtad nemigen segít.

Ha nem hívod fel a webáruházat hogy mi az ábra, mi írhatunk bármit, attól még nem biztos hogy közelebb kerülsz a megoldáshoz.

2020. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!