Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 hónap múlva jár le a 2 év...

2 hónap múlva jár le a 2 év hűség. enyivel korábban kilehet hozni telefont?

Figyelt kérdés

szeptember végén 2018-ban kihoztam egy telefont és most fog lejárni a 2 év hűség (telenor)

huawi p40 lite-ot szerentnék kihozni (tisztában vagyok a hogy nincs rajt gms) és most hiperkedvezménnyel ingyen van

2 hónappal korábban is odaadják vagy erröl lecsúszok?



2020. júl. 25. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Kihozhatsz, ha rendesen fizettél.
2020. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
persze, időben beszoktam fizetni
2020. júl. 25. 12:04
 3/11 A kérdező kommentje:
és akkor a 2 év szeptember végétől indul újra?
2020. júl. 25. 12:05
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Mi lenne ,ha bemennél a szolgáltatódhoz és megkérdeznéd tőlük?

Talán elsőre 100%-os választ kapnál?

2020. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

tudom hogy ők pontosan tudják, de arra nen gondolsz hogy nem otthon ülök egész nap? nembiztos hogy amikor hazamegyek délután még van kedvem meg energiám oda is elmenni

sokkal könnyebb itt megkérdezni és bízok az 1-es válaszában, neki van ezzel tapasztalata amit megosztott velem

legkönnyebb minden kérdés alá azt írni hogy menj el orvoshoz vidd szervízbe kérdezd meg ott ahol azzal foglalkoznak és nem segíteni másiknak

2020. júl. 25. 12:22
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Hűségidőn belül akkor tudod ezt megcsinalni, ha magasabb csomagba lépsz. Egyébként meg kell várni a hűség végét.
2020. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy az is könnyű, hogy valaki ideböfögje, hogy kitudsz.

Miközben lehet, hogy a válasz az, hogy több feltételeknek meg kell hozza felelni, amiről ő nem is tud mert ránéztek az előfizetésére, megfelelt és nem is ragozták neki tovább írhatott is alá.

2020. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem egyszer megtettem már, hogy előbb váltottam új telefonra, mint ahogy lejárt volna a két év.

Részletfizetés ne legyen, onnantól hozhatsz ki új készüléket. A hűség az új szerződés napjától él.


Olyan csomagot váltasz hozzá, amilyent akarsz.

Nekem nagyon régóta csak S-es van. Bőven elég.

Ha van Telenor fiókod, ott is választhatsz új készüléket, amivel természetesen megújul az előfizetésed.

2020. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

M csomagom van, megnéztem a telenor oldalán a feltételeket és megfelelek mindegyiknek

1. és 8. választ köszönöm

6-os erre nincs szükség ahogy olvastam

2020. júl. 25. 12:59
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem csak egy telefont vehetsz, magánszemélyként sem hűségidős szerződéssel, egy-egy szolgáltatónál sem egy névre.


És ezeket nem kell egyszerre sem megvenned. Sokan hozzátartozóiknak is saját nevűkre vesznek így telefonokat.

2020. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!