Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 hónap múlva ballagok középsu...

2 hónap múlva ballagok középsuliból és a rokonok által adott pénzből egy iPhone-t szeretnék venni. Szerintetek megéri nyáron venni egy 64 gigás 5s modellt, vagy várjam meg inkább az őszt, amikor megjelenik az iPhone 6 és inkább azt válasszam?

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
valami arany van ezüst ékszert vegyél, annak megmarad az értéke
2014. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te döntésed, lehet, hogy érdemesebb várni. Bár ez attól is függ, hogy mennyire tetszik az 5s. A 2014-es iPhone(ok) között szinte biztos, hogy lesz nagyobb kijelzőjű, ha egy olyat szeretnél, akkor mindenképpen érdemes várni.


Egyébként az 5s-sel sincs semmi baj, nekem is az van, körülbelül 3 évig még támogatott marad.

2014. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Én mindenkêpp várnék:

- ha kijön a 6-os akkor el tudod dönteni, hogy tetszik -e es azt veszed

- ha kijön a 6-os olcsóbb lesz az 5s. ;-)

2014. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolso ket valaszt!!! szerintem varok vele oszig :))) elsonek:Nem hordok ekszereket.
2014. febr. 13. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak ne idd el a pénzt a nyáron. :)


Van valami különös oka, hogy 64 gigás kellene?

Mert a 32-es bőven elég egyébként a legtöbb esetben.

Ha megvárod a 6-ost, akkor az 5s ára még esni is fog.


Csak mondom, hogy ne bulizd meg idd el a pénzt. :) Vagy valami másra ne költsd el.

2014. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,a penz rogton megy bankkartyara es a nyari munkabert szoktam elbulizni/fesztivalozni.64 giga azert kell mert rengeteg sorozatot nezek utazas kozben,amik evadonkent 8-10 gigasak. :)) koszi a tanacsodat!:D
2014. febr. 13. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha számít a nagy kijelző, akkor várd meg az iPhone 6-ot. Ami kb 5 colos lesz. Ha kijött, el tudod dönteni hogy 5s vagy 6 :) viszont ha inkább maradsz az 5s mellett (ami szerintem lehetetlen lesz,) akkor jóval olcsóbban hozzájuthatsz az iPhone 6 megjelenése által. Minden esetre ügyelj a pénzedre, és kitartás. Már csak 8 hónap :)
2014. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!