Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenoros vagyok,mobilnetet...

Telenoros vagyok,mobilnetet tényleg használhatok Erdélyben?

Figyelt kérdés
Azt mondta egy ismerősöm, hogy ott is használható normál módon az internetem
2020. júl. 27. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
EU-n belul kb. korlatozas nelkul tudod hasznalni barmelyik magyar szolgaltato mobilnetjet.
2020. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen. Az EU-n belül már nincsenek korlátozások több éve.
2020. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, az EU-ban úgy használhatod, mint itthon, ha 30 napnál nem roamingolsz többet, illetve havi átlagban többet vagy a hazai hálózaton, mint roaming helyzetben. Egyéb esetben a szokásos roaming díjak kerülnek felszámításra.
2020. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

anni korlátozás azért szokott lenni - példál az én díjcsomagomban is van - hogy nem a teljes adatkeretet tudod felhasználni eu-ban.

tehát például 10-ből csak 5-öt enged külföldön használni. ezt a díjcsomagodnál kell megnézned, hogy konkrétan abban hogyan van.

2020. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mit jelent a roaming? Az elmúlt hónapban eddig itthon 80 giga netet használtam. Akkor mennyit használhatok Erdélyben?
2020. júl. 27. 16:06
 6/14 anonim ***** válasza:

a roaming azt jelenti amikor egy magyar szolgáltatást külföldön használsz - ezt akarod tenni :)


"Akkor mennyit használhatok Erdélyben?"

honnen tudjam? meg kell nézni a csomagodat hogy mennyit ad eu-ban!

milyen díjcsomagod van? nézd meg a szerződést amit aláírtál....

2020. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Korlátlan internetem van.
2020. júl. 27. 21:53
 8/14 anonim ***** válasza:

értem, de például a telekomnál nekem is korlátlan van de csak 15 gigát használhatok eu-ban!

ennek kellene utána nézned, hogy a te díjcsomagodban ez pontosan hogyan van!

hívd fel az ügyfélszolgálatot és ott meg tudják mondeni hogy mi mennyi! :)

2020. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Smsben azt írták, hogy a rendelkezésre álló adatkeretemet az EUban felhasználhatom
2020. júl. 28. 05:35
 10/14 anonim ***** válasza:
na! akkor hajrá! használd! :)
2020. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!