Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » AirPods-ról vélemények? Igaz,...

AirPods-ról vélemények? Igaz, hogy iPhone-on jobban szól, mint androidon? L

Figyelt kérdés
Régóta akarok venni ilyen vezeték nélküli fülhallgatót, de hallottam, hogy iPhone-on jobb a hangzása, mint Androidon. Ez igaz? Azt is hallottam, hogy aliexpressen, wishen is lehet kapni jó minőségűeket. Mit gondoltok? Xiaomi telefonom van.

2020. júl. 27. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet használni android telefonnal is az Airpods-ot, persze kicsit komplikáltabb mint mondjuk az iPhoneon, aminél csak felnyitod a tetejét és már össze is csatlakoztak.


Eredetit Apple Airpodsot nem fogsz találni 50-60.000 Ft alatt, viszont vannak más márkáknak is vezeték nélküli fülesei, olyan 20-25.000 Ft körül, talán kicsit máshogy néznek ki , de ha jó hangzásút szeretnél akkor jobban jársz ezekkel mint az AliExpresses vacakkal, azzal maximum csak flexelni tudsz a többiek előtt de a zenehallgatást nem fogod élvezni az biztos, és ahhoz képest drága is szerintem 20-30$ érte, amiből már jó minőségű vezetékes fülest tudsz venni


20/L

2020. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, mivel az airpodsot az iphonehoz fejlesztették és az a speciális chip ami benne van az hozza létre a kapcsolatot az iPhone és az airpods között.

működik más bluetoothos telefonokkal is az airpods, de azon kivül, hogy szól velőle a zene semmit nem tudsz csinálni vele (hangező, köv. szám stb.)

a xiaomi telefonodhoz vegyél Xiaomi AirDots-ot. az való hozzá.

2020. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. júl. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!