Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi note 9 pro?

Xiaomi redmi note 9 pro?

Figyelt kérdés
Azokhoz szólna kérdésem,akiknek ilyen telefonja van. Gondolkozom,egy ilyenen,de előbb érdekelnének vélemények. Negatív is. Főként a fényképezési funkció érdekelne. Sorozat képet tud? Szép képeket csinál? Megéri ilyet venni,ha jó képeket akarok?

2020. júl. 27. 21:17
A kérdező szavazást indított:
Igen,megéri
Nem,semmiképp
10 szavazat
 1/3 anonim válasza:
100%
nekem a 7esből van a nem pro. és szerintem rohadt jó telefon ennyi pénzért. ez a fénykép dolog ez nagyon nehéz ügy, mert nagyon relatív. szerintem kevés embernek van összehasonlítási alapja különböző márkákból és árkategóriákból, hogy pontosan mennyi a különbség a képek között. a legjobb amit tehetsz, hogy olvasol pár tesztet, amiben vannak képek. pl mobilarena.hu-n szoktak lenni ilyenek.
2020. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyik ismerősömnek ilyen telefonja van. Ő meg van vele elégedve, és a képek is szépek. Az árához képest egy nagyon jó készülékről van szó.

2020. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. júl. 28. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!