Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 8/8T/9. A...

Xiaomi Redmi Note 8/8T/9. A hátlapi kamera a kapott szilikon tokon is túllóg?

Figyelt kérdés

Nekem Xiaomi Redmi S2-m van és elég zavaró, hogy a szilikontokon is túlér a hátlapi kamera, így ha lerakom a kamera mindenképp érintkezik az asztallal. Illetve semmi gondom nincs magával a telefonnal, de egy ideje foltosan homályos képeket csinál, a képek széle elmosott és fókuszálás után még rosszabb képeket csinál, szövegek befotózása így teljesen lehetetlen pl. Látszólag nincs baja, vigyáztam is rá, mindent visszaállítottam gyárira és úgy se javult semmit. Ez miért lehet? (volt, hogy elejtettem de csak beltéren)

Vannak olyan tokok, amiknél a kamera is jobban védve van?



2020. júl. 24. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
persze vannak olyan tokok, ahol a szilikon tokon is kintebb van a kamera résznél, hogy védje a karcolásoktól.
2020. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Tok shop .hu ról rendelj tokot ott mindenfajta tok van
2020. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Tok Shopnál mindig pontosan olyan tokot kapsz amit az adott telefonra fejlesztettek ki,ezért én is mindig onnan rendelek tokot

A kamera fókuszálási hiba a Xiaominál meg sajnos természetes: a képminőség nem rossz de ha elmozditod a telefont azonnal elkezd összevissza fókuszálni és ez csak egy nagy hiba a Xiaomi telefonnál a sok közül

2020. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
8T-m van és túllóg a kamera az eredeti tokon a rendeltek már nem
2020. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2020. júl. 24. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!