Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adategyeztetés Vodafone-nál?...

Adategyeztetés Vodafone-nál? Mit tettél, tennél ebben a helyzetben? Több a megjegyzésekben!

Figyelt kérdés

A veszélyhelyzet közben elvileg lejárt a személyazonosító igazolvány érvényességi ideje -> de mégsem, mivel a kormány 180 nappal meghosszabbította az érvényességét!

Vodafone weboldal nem fogadja el! Így sikertelen az adategyeztetés!


Szerintem el kellene fogadnia a Vodafone-nak, mivel a kormány intézkedése szerint a személyazonosítóm javában érvényes!


[link]



2020. júl. 28. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Akkor egyeztess telefonon. Én most csináltam meg egy órája, de nemcsak online lehet természetesen. 1270-et hívd.
2020. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
én elmennék új személyazonosító igazolványt csináltatni
2020. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Telenoros vagyok és pont tegnap beszéltem az ügyfélszolgálattal, mert nekem is pont ilyen problémám van. Nem fogadják el a régit, azt mondta, hogy vagy csináljak addig egy újat és azzal csináljam meg az adategyeztetést vagy van egy olyan lehetőség is, hogy más végzi el helyetted. Úgy az ő nevére fog kerülni a szám, de ezt bármikor ingyen vissza lehet csinálni ha már megvan az új igazolványod, csak ahhoz személyesen kell bemenni.

Ha van érvényes útleveled vagy jogsid, akkor azt is elfogadják amúgy a személyi helyett.

2020. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

most már nincs vészhelyzet, úgyhogy csináltad meg a személyidet.

nekem majd ősszel jár le, de megcsináltatom most , mert ha megint lesz hullám akkor cumi lesz....

2020. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem járt le az igazolványom csak kicsit késtem az egyeztetéssel, de még belefért. Ennek ellenére sikertelen egyeztetést irt ki nekem is. Amikor bementem, hogy egyeztessünk, akkor meg már "elveszett a szám, nem lehet visszaállitani". (Persze elveszett a kb. 10...15 eFt feltöltés is!!!) Szerintem érdemes szolgáltatot váltanom, mert nem lehet mindegyik ilyen ge...
2020. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha én lennék ebben a helyzetben, akkor én:

Vagy megújítanám az okmányt,

Vagy ha valamilyen okból kifolyólag nem lenne erre lehetőségem, akkor megkérnék egy személyt, akiben megbízok, hogy végezze el az adategyeztetést, aztán majd megbeszéljük a továbbiakat.

2020. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy hanyag vagy még nem feltétlenül a szolgáltató a ge...
2020. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Ha van egy érvényes jogosítványod, add meg azt!
2020. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elvileg egy igénylés nyomtatvány kitöltése után visszautalják a pénzedet. kérdezz utána
2020. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!