Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone7 gyorsan melegszik?

Iphone7 gyorsan melegszik?

Figyelt kérdés

Más is tapasztalta, hogy az Iphone 7-es telefonja nagyon gyorsan melegszik?


10 perce sincs hogy beléptem a Minecraft-ba, és rettenetesen forró lett a készülék.


Nincs nálam egy éve sem, teljesen új.


Mi baja lehet?



#iPhone #iPhone 7 #Megeledés
2020. júl. 30. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Eléggé, ezért már nem is használom másra csak tojás meg bacon sütésre.
2020. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanígy melegszik. Ez ilyen. Én komolyabb játékokkal egy huzamban max. fél órát bírok, mert utána már kényelmetlen fogni annyira forró.
2020. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De érdekes, mert ugyanúgy játszottam régen a Minecraft-al, és akkor akár több órát is játszhattam, most 10 percet sem tudok. Ugyanarról a telefonról van szó, egy hónap különbséggel kb.
2020. júl. 30. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Az iOs 13.1.1 után nagyon sok a panasz, hogy az iPhone 7 eléggé melegszik. Nem biztos hogy telefon vagy akkumulátor probléma, szimplán csak balfaszok normális rendszert összehozni vagy ez esetben javítani. Vagy csak szimplán azt akarják elérni vegyél másikat, mert ez már "régi"
2020. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Páromnak 2015-ös Iphone SE telefonja van, megúsztatta, leejtette stbstb teljesen jól működik neki, az övén IOS 13.1.3 van, és nem melegszik..
2020. júl. 31. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!