Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon előfizetéses...

Melyik telefon előfizetéses szolgáltatót ajánljátok? Semmi hirdetés...

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már több éve Vodásak vagyunk, amióta van telefonom, azóta csakis ennél a szolgáltatónál voltam én, így a tobbirol csak fél füllel , ismerősöktől van tudomásom.

Vodánál most nem túl jó az ajánlat, mert 100 perc elég nekem , de 10GB jó lenne ha volna , és nem hordó áron. És az a baj, hogy ez a csomag megszűnt, ez volt 6000 Forint. Most 7000 Forint 40 GB net és 100 perc.

Többet fizetni nem akarok, és felesleges a 40GB nekem, legalábbis eddig úgy néz ki.

Néztem csomagokat a Telekomnál és ott személyre lehet szabni, sokkal jobban nem jönnék ki egyébként, de lehet valamivel jobb vagy nem tudom. Ott ugye ami nem fogyaszt netet, a különböző közösségi hálózatok, azok így jobbak.

Plusz két gigát kapok mindkét szolgáltatónál , mert fiatal vagyok.

Telenor és más nem jöhet szóba.



2020. aug. 1. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az a plusz egy ezres megeri a 40 gb-ert. Nyilvan ezt normal nethasznalat mellett nem lehet lefogyasztani, de pl nemreg voltunk nyaralni olyan helyen, ahol nem volt wifi, es jol jott volna a tobb gb net, mert a zenehallgatas youtuberol levette + en estenkent Netflixeztem (volna) es leszivta az egeszet. Nekem csak 6gb mobilnetem van, de mivel gyakorlatilag naponta 20 orat legalabb wifi mellett toltok, eddig sosem fogyott le.
2020. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Netfone-nál 1600+4490=6090,-Ft-ért megkapsz 107 percet és 12GB netet. Ha jófej Vagy, még ezzel egy alapítványt is támogathatsz, ha a Strokeinfó Alapítvány nevére hivatkozol. 50GB korlátlan hanggal és 100SMS-sel meg 9990 most akciósan. Szerintem nagyon jó.
2020. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!