Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG KP502 telefonhoz ami...

Az LG KP502 telefonhoz ami jár fülhallgató és ami a Sony Ericcsin-hoz a két fejhallgató végét ki lehet cserélni ugyanis?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy az LG fülese az nem a legjobb, a Sony-é pedig "agyig" megy :D és hogy az nem probléma-e (attól tartok h nem ugyan olyan a vezeték a kettőbe, és nem fog szólni esetleg)
2010. aug. 3. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet hülye vagyok de nem igazán értem? Az LGnek és a Sonynak nem is ugyan olyan a csatlakozója, hogy akarod kicserélni?:S
2010. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak a végét ami a fülbe megy azt szeretném
2010. aug. 3. 22:30
 3/11 anonim ***** válasza:
de ugye annak van egy alsó része amelyik csatlakozik a telefonhoz és az a csatlakozó nagy eséllyel nem ugyan olyan a két telefonba mert két külön telefonról van szó.
2010. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De én csak a füles "fejéről" beszélek ami a füledbe megy.. h azt kicserélni
2010. aug. 3. 23:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha találsz az LGhez olyan füllhallgatót amibe belemegy a felső része nem tudom 2,5ös vagy 3,5ös akkor menni fog vele. de amit alapból adnak hozzá az csak egy sima füles nem szétszedhetős de lehet lehet hozzá kapni olyat de abba nem vagyok biztos. De abba igen h alapból nem szétszedhetős fülest adnak az LGhez nekem is volt 502esem szalll előbb kell keresned az LGhez olyan fülest ami szétszedhető.(Nem tudom létezik e ilyen hozzá)
2010. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is de nem találtam, ezért azon gondolkozok h elviszem egy olyan emberhez aki ért hozzá, és ő majd megmondja nekem h megtudja-e nekem cserélni a két fülesen a "fejet"
2010. aug. 3. 23:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Probáld meg. Annó nekem mikor ilyen telóm volt akkor volt fent vaterán olyan h átalakító az egyik vége a teló csatlakozó a másik vége pedig 3,5ös végű jack dugó és abba akármit beletudsz dugni. Most sajnos nem találtam olyat vaterán de nézz körül neten hátha találsz olyat ha a szerelős nem jön be és nem tudja megoldani.
2010. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi mindent ^^:D
2010. aug. 3. 23:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom h nem tudtam segíteni:)
2010. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is kp502 van, vettem hozzá olyan átalakítót is ami Lg-dugóból 3,5 jacket csinál és még mikrofon is van benne(használhatod headsetnek), és vettem hozzá gyári Lg fülest is ami olyan agybadugós mint a sonyé.

Az átalakító 1500 Ft, az Lg füles(szétszedhető, de gyárilag agybadugós is) 2690 Ft.

Ezin a linken vettem az átalakítót: [link]

Itt meg az eredetit: [link]

2010. aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!